• Informacje na temat:

  miss america

Artykuły na temat: miss america
 • Aga in America: Blogerka pokazała, jak wygląda po 22 dniach głodówki! "Pięknie wystające kości"

  Zmagająca się z guzem mózgu blogerka Agnieszka Kirchner (26 l.) przeszła niedawno leczniczą głodówkę i schudła dodatkowe 9 kg. Teraz nagrała filmik, na którym pokazuje, jak jej ciało wygląda po terapii.

 • Marvel rozbija finał "Avengers" na dwa filmy

  Trzecia odsłona "Avengers" zostanie rozbita na dwa osobne filmy - poinformowało Marvel Studios. Pierwsza część "Avengers: Infinity War" trafi na ekrany kin 4 maja 2018, premiera kolejnej zaplanowana jest 12 miesięcy później.

 • "Nadzieja i miłość": Umut nigdy nie narzeka

  Gizem ma 24 lata i tytuł wicemiss Turcji. Obsadzenie jej w „Nadziei i miłości” było strzałem w dziesiątkę. Zagrała biedną dziewczynę, która szuka szczęścia. Z jakim skutkiem?

 • Oscarowy czarny koń?

  Niezależna "Mała Miss" została niespodziewanie wybrana filmem roku przez Stowarzyszenie Amerykańskich Producentów Filmowych (PGA). W ciągu ostatnich 17 lat aż 11 tytułów, wskazanych przez PGA, otrzymało potem Oscara.

 • "Eva Luna" od A do Z

  ...zastrzeliła swojego ukochanego El Galla i złożyła na jego ustach pocałunek. D jak dom. Serialowa willa Daniela Villanuevy tak bardzo spodobała się byłej Miss Meksyku, Blance Soto, że postanowiła(...) America" ogłoszono konkurs, w którym nagrodą była suknia ślubna Evy. Nową właścicielką kreacji została Glennys Torres, która wyznała, że nie opuściła ani jednego odcinka serialu. L jak Lupita...

 • Aaliyah: Internetowa premiera piosenki

  "Miss You", niepublikowana dotąd piosenka tragicznie zmarłej piosenkarki Aaliyah, miała swoją premierę w Internecie. Od poniedziałku, 28 października, przez tydzień mogą jej słuchać subskrybenci serwisu "First Listen", sieci America On Line. Utwór znajdzie się na singlu promującym pośmiertną płytę wokalistki "I Care 4 U", której światowa premiera przewidziana jest na grudzień.

 • Sposób na życie Emily Deschanel

  ...- Weganizm to nie dieta, a sposób życia, nienoszenie skór, wełny, futer - twierdzi Emily. Jej pasją jest walka o prawa zwierząt. 35-letnia gwiazda nie je mięsa od chwili, gdy przeczytała w szkole książkę "Diet for a New America" i dowiedziała się dokładnie, skąd biorą się befsztyki... Zresztą ta "biblia wegetarianizmu" zmieniła życie nie tylko Emily - szacuje się, że od publikacji książki w 1987

 • Muzycy przeciw Bushowi

  R.E.M., David Byrne, Tom Waits, grupy Blink 182 i Yeah Yeah Yeahs przeznaczą swoje niepublikowane utwory na potrzeby składanki popierającej organizacje demokratów. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży kompilacji "Future Soundtrack of America" trafią do demokratycznych organizacji non-profit, takich jak Music for America i MoveOn.

 • Reżyserzy wybierają reżysera roku

  Amerykańskie Stowarzyszenie Reżyserów Filmowych (Directors Guild of America - DGA) ogłosiło nominacje do swej corocznej nagrody. W gronie pięciu ubiegających się o tytuł najlepszego reżysera roku jest Martin Scorsese ( "Infiltracja" ).

 • Blur: Dwa winyle Damona Albarna

  Solowy album Damona Albarna, wokalisty grupy Blur, będzie wydany w formie zestawu dwóch płyt winylowych. Wytłoczonych zostanie jedynie 5 tysięcy egzemplarzy tego niezwykłego wydawnictwa.

Zdjęcia na temat: miss america
Wideo na temat: miss america
 • Captain America: Pierwsze starcie

  Kapitan Ameryka /właściwie Steve Rogers/ to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w super bohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, jego największym wrogiem jest Red Skull.

 • Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz

  Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Kiedy już wreszcie kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie pojawia się nowy, potężny wróg - Zimowy żołnierz...

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...