• Informacje na temat:

  miss hiszpanii

Artykuły na temat: miss hiszpanii
 • Patricia Yurena, dwukrotna miss Hiszpanii, zaskoczyła wszystkich swoich fanów, wyznając, że jest lesbijką.

 • Lidia Kopania Miss Eurowizji?

  Reprezentująca Polskę w tegorocznym Konkursie Piosenki Lidia Kopania ma szansę zostać Miss Eurowizji 2009!

 • Maja Nizio, Miss Wielkopolski 2014, ujawniła w "Faktach" TVN, że zwyciężyła w ubiegłorocznym konkursie piękności, gdyż... "spodobała się sponsorowi" - wokaliście jednej z najpopularniejszych discopolowych grup.

 • Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje"

  Bezkompromisowo odmienia kulinarny obraz kraju. Walczy o powrót do tradycyjnej polskiej kuchni. - Dużo udało się zrobić, ale przede mną jeszcze mnóstwo pracy - ocenia Magda Gessler.

 • Maja Nizio zdradza kulisy wyborów Miss Wielkopolski 2014. Twierdzi, że przeszła przez koszmar, była obrażana i znieważana.

 • Prorok, delfiny i... Jim Carrey

  Wyróżniony Grand Prix na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes "Prorok" Jacquesa Audriarda oraz laureat Oscara - dokument "Zatoka delfinów" to dwie z ośmiu premier tego tygodnia. Do wielkiej formy powraca też Jim Carey w prowokującej komedii "I love you Phillip Morris".

 • Maja Nizio musi przeprosić sponsora

  Maja Nizio (23 l.) musi przeprosić sponsora konkursu Miss Wielkopolski i zapłacić mu 50 tys. złotych zadośćuczynienia - to wynik przegranego przez modelkę procesu sądowego.

 • Maja Nizio (23 l.) oskarżyła sponsora konkursu Miss Wielkopolski 2014 o to, że chciał zaciągnąć ją do łóżka. Ten skierował sprawę do sądu.

 • Weekend w serialach

  ...ojciec zaginął w tajemniczych okolicznościach. Mężczyzna miał zamiar spędzać urlop w Hiszpanii, ale po raz ostatni widziano go w hotelu w Dźajpurze. Annie wyrusza do Indii, żeby szukać tam swojego(...) w śledztwie dotyczącym zabójstwa młodej miss. "Ptaki ciernistych krzewów" odc.2 Meggie uczęszcza do klasztornej szkoły. Ksiądz Ralph udostępnił jej pokój na plebanii, dlatego nie musi mieszkać w internacie...

 • Joanna Jabłczyńska: wegańskie i bezglutenowe święta "aktorki"

  ...wielkanocne spędzała z rodziną w Czersku. Od kilku lat jednak zazwyczaj wyjeżdżała z mamą za granicę, np. do Lloret del Mar w Hiszpanii. Tym razem jednak będzie inaczej, zwłaszcza że tuż przed Wielkanocą...

Wideo na temat: miss hiszpanii
 • Miss Hiszpanii jest lesbijką

  Patricia Yurena, dwukrotna miss Hiszpanii, zaskoczyła chyba wszystkich swoich fanów płci męskiej. Latynoska piękność objawiła światu, że jest lesbijką. (Agencja TVN/x-news)

 • Droga do Hiszpanii

  Tajemniczy cudzoziemiec w dramatycznych okolicznościach trafia do Austrii, a potem przemierza ją, próbując za wszelką cenę dostać się do Hiszpanii. Rudowłosa konserwatorka zabytków, która dorabia malując ikony, ma już dosyć najść swojego byłego męża, policjanta. Ten zaś szuka odpowiednich słów, by ją odzyskać, a jednocześnie śledzi kilkoro ludzi. Jest jeszcze operator dźwigu, który za pomocą hazardu próbuje podreperować swoją katastrofalną sytuację materialną… Wszyscy ci ludzie mają swoje...

 • Miss Kicki

  Miss Kicki po długich latach pobytu i pracy za granicą, w końcu wraca do rodzinnego domu w Szwecji. Opuszczając kraj, zostawiła swojego małego synka, który teraz ma 16 lat i wychowuje go babcia. Matka nie potrafi złapać nici porozumienia z synem, dlatego zaprasza go na wakacje do Tajwanu. Ta wyprawa ma jednak ukryty cel. A mianowicie wizytę w Taipei, gdzie mieszka Pan Chang, biznesman, z którym Kicki przeżywa internetowy romans... Kiedy Victor odkrywa prawdziwy cel ich podróży Kicki będzie...