• Informacje na temat:

  miss lata 2013

Artykuły na temat: miss lata 2013
 • Piękna Miss New Jersey i prezenterka telewizyjna miała zaledwie 24 lata!

 • Córka Eastwooda poprowadzi Złote Globy

  Córka Clinta Eastwooda, Francesca, została wybrana Miss Złotych Globów 2013. Oznacza to, że będzie współprowadzącą najbliższej ceremonii rozdania tych słynnych nagród filmowych. Czy to początek jej wielkiej kariery?

 • "Nadzieja i miłość": Umut nigdy nie narzeka

  Gizem ma 24 lata i tytuł wicemiss Turcji. Obsadzenie jej w „Nadziei i miłości” było strzałem w dziesiątkę. Zagrała biedną dziewczynę, która szuka szczęścia. Z jakim skutkiem?

 • DiCaprio i Scorsese po raz piąty w duecie

  Leonardo DiCaprio, trzykrotnie nominowany do Oscara, jeden z najbardziej znanych aktorów na świecie, zagrał główną rolę w najnowszym filmie Martina Scorsese "Wolf of Wall Street". To już piąty wspólny projekt tych artystów.

 • Olimpiada w Rio 2016: Te seksowne polskie olimpijki skradną całe show!

  Miss olimpiady w Rio?

 • Nowy serial twórcy "Gotowych na wszystko"

  Marc Cherry, producent i scenarzysta serialu "Gotowe na wszystko" (którego ostatni odcinek zobaczymy prawdopodobnie w 2013 roku), zajmuje się już pisaniem kolejnego scenariusza "historii z sąsiedztwa". W wywiadzie opowiedział o pilocie nowej produkcji zatytułowanej "Hallelujah".

 • Nowy serial twórcy "Gotowych na wszystko"

  Marc Cherry, producent i scenarzysta serialu "Gotowe na wszystko" (którego ostatni odcinek zobaczymy prawdopodobnie w 2013 roku), zajmuje się już pisaniem kolejnego scenariusza "historii z sąsiedztwa". W wywiadzie opowiedział o pilocie nowej produkcji zatytułowanej "Hallelujah".

 • "Efekt naturalnego progresu"

  "Piosenkę Pana Koracza o zdrowiu bym chciała najbardziej usłyszeć" - mówi "przypadkowo" zagajana przez konferansjera na teleturnieju chirurgów poczciwa pani Walentyna Wnuk w kultowej komedii "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz". Wyznawczyni teorii inż. Mamonia, leciwej salowej z filmu Barei "Deamonolith", drugi album warszawskiej, deathmetalowej grupy Gortal, do gustu raczej by nie przypadł.

 • Jacek Rozenek: jak sobie radzi po rozwodzie? Odnalazł miłość?

  Małgorzata. Szeptano, że to on nauczył ją prezentacji przed kamerami i uczulił, jak ważny jest wizerunek.   Mimo to, wiosną 2013 roku, doszło do rozwodu. Aktora widywano potem z wieloma kobietami, zawsze atrakcyjnymi i z klasą. W 2013 r. u jego boku pojawiła się Miss Polonia Paulina Krupińska (30 l.), dziś partnerka Sebastiana Karpiela-Bułecki. Podobno była to jedynie zawodowa znajomość. Jacek...

 • Jak polskie gwiazdy spędzają sylwestra?

  Polskie gwiazdy wcale nie są fanami hucznych sylwestrowych imprez. Część z nich ostatnią noc roku woli spędzić pracując lub przebywając w gronie najbliższych. Fanką sylwestra zdecydowanie nie jest Joanna Jabłczyńska.

Wideo na temat: miss lata 2013
 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...