• Informacje na temat:

  miss polonia 2010 rozalia mancewicz

Artykuły na temat: miss polonia 2010 rozalia mancewicz
 • Rozalia Mancewicz w ciąży!

  Rozalia Mancewicz (28 l.) spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

 • Rozalia Mancewicz: Zawsze byłam stąd!

  Przez lata piękna Rozalia Mancewicz (29 l.) chodziła po światowych wybiegach jako modelka. Potem zrozumiała, że jej miejsce jest w rodzinnym domu na polskiej wsi.

 • Rozalia Mancewicz niebawem znów zostanie mamą?

  Rozalia Mancewicz (30 l.), zdobywczyni korony Miss Polonia w 2010 r., nie wyobraża sobie, że jej 14-miesięczny syn Henryk zostanie jedynakiem. Namawia więc swego męża Marcina na kolejne dziecko. - Myślę, że w niedalekiej przyszłości postaramy się o syna albo córeczkę - powiedziała nam Rozalia Mancewicz. - Chociaż nie ukrywam, że tak naprawdę to chciałabym mieć nawet czwórkę dzieci. Trzymamy...

 • Miss Polonia 2010, Rozalia Mancewicz (27 l.), jest już mężatką!

 • Rozalia Mancewicz potwierdza ciążę! "Mam termin wyznaczony na..."

  Rozalia Mancewicz (28 l.) potwierdziła informację, iż spodziewa się pierwszego dziecka.

 • Sebastian Fabijański wreszcie szczęśliwie się zakocha?

  Krupińskiej (31 l.) i Laury Mancewicz (24 l.). I o ile serce tej pierwszej jest zajęte przez Sebastiana Karpiela-Bułeckę (43 l.), o tyle druga jest do wzięcia.  To siostra Rozalii Mancewicz, która w 2010 roku wygrała konkurs Miss Polonia... Czy blondwłosa piękność ujarzmi dziką naturę Sebastiana?  Sztuka ta nie udała się Oldze Bołądź (35 l.). Poznali się na planie filmu "Kobiety mafii", a w ich związku...

 • Rozalia Mancewicz w "Celebrity Splash!"

  Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2010, pojawi się w drugim odcinku "Celebrity Splash!". Jak sama przyznała, najważniejsze decyzje jeszcze przed nią. "Nie wiem jeszcze, czy skoczę" - stwierdziła. Jej popisy widzowie Polsatu zobaczą w sobotę, 14 marca.

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

Wideo na temat: miss polonia 2010 rozalia mancewicz
 • Rozalia Mancewicz wzięła ślub!

  26 września 2014 roku Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2010, wyszła za mąż. Małżonkowie powiedzieli sobie "tak" w kościele w Turośni Kościelnej. Później weselnicy bawili się w Białymstoku. W tym wyjątkowym dniu nowożeńcom towarzyszyła kamera "Dzień Dobry TVN" (źródło: x-news).

 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...

 • Adam Kraśko ma apetyt na Rozalię Mancewicz?

  Rozalia Mancewicz, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2010, czy Ola Ciupa, która z Donatanem wystąpiła podczas konkursu Eurowizji? Adam Kraśko, znany z programu "Rolnik szuka żony", nie może się zdecydować!

 • Miss Kicki

  Miss Kicki po długich latach pobytu i pracy za granicą, w końcu wraca do rodzinnego domu w Szwecji. Opuszczając kraj, zostawiła swojego małego synka, który teraz ma 16 lat i wychowuje go babcia. Matka nie potrafi złapać nici porozumienia z synem, dlatego zaprasza go na wakacje do Tajwanu. Ta wyprawa ma jednak ukryty cel. A mianowicie wizytę w Taipei, gdzie mieszka Pan Chang, biznesman, z którym Kicki przeżywa internetowy romans... Kiedy Victor odkrywa prawdziwy cel ich podróży Kicki będzie...