• Informacje na temat:

  miss polski 2011

Artykuły na temat: miss polski 2011
 • Miss Polski 2011: Rozkręcam się

  Nowa Miss Polski - Angelika Ogryzek - interesuje się prawem, szlifuje język angielski i odpoczywa w rodzinnym Szczecinie. Jak wygląda jej życie po wygranej w konkursie?

 • "Hell's Kitchen": Amaro z pięcioma Miss Polski

  Wojciech Modest Amaro ma niewiarygodne szczęście. Już w najbliższym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" odwiedzi go pięć pięknych pań z tytułem Miss Polski! Degustacja dań nie była jedynym powodem ich wizyty... Wiemy, dlaczego pojawią się w piekielnej restauracji!

 • 19-letni Jan Dratwicki nowym Misterem Polski!

  Jan Dratwicki, 19-letni uczeń klasy maturalnej technikum gastronomicznego w Łodzi, został nowym Misterem Polski, pokonując trzynastu innych kandydatów.

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • Marcela Chmielowska (23 l.) będzie reprezentować Polskę podczas wyborów Miss Universe 25 stycznia w Miami.

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • Agnieszka Popielewicz

  ...rozpoczęła współpracę z warszawskimi agencjami modelek. W 2004 roku wzięła udział w programie " Ciao Darwin" . Rok później został jej przyznany tytuł Miss Śląska, a wyborach na Miss Polski odpadła dopiero w finale. W 2006 reprezentowała Polskę w wyborach " Miss Tourism International" i prowadziła program rozrywkowy " The Club". Następnie zaczęła pracować w telewizji Polsat, najpierw jako...

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Tyler, The Creator, Jamie Woon i inni

  Do jubileuszowej, dziesiątej edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach dołączyli Tyler, The Creator, Jamie Woon, Kwabs i Kiasmos.

 • Julia Pietrucha

  Jako aktorka zadebiutowała w 2001 roku w Teatrze Syrena w Warszawie. W 2002 roku została Miss Polski Nastolatek. Rok później zadebiutowała w serialu „Na Wspólnej”, a w 2006 zagrała jedną z głównych bohaterek serialu „Kochaj mnie, kochaj!”. W roku 2007, za rolę Zosi Paluch w filmie Michała Kwiecińskiego „Jutro idziemy do kina”, otrzymała Specjalną Nagrodę Aktorską 32. Festiwalu Polskich Filmów...

 • Gorzki triumf

  "1920. Bitwa Warszawska" , reż. Jerzy Hoffman, Polska 2011, dystrybutor: Forum Film, premiera kinowa: 30 września 2011