• Informacje na temat:

  miss polski marta

Artykuły na temat: miss polski marta
 • Piękna kibicka, która dopingowała polską reprezentację podczas spotkań z Irlandią Północną, Niemcami i Ukrainą, to Marta Barczok. Kobieta ma szansę zostać Miss Euro 2016. Na co dzień mieszka z mężem Dawidem w Londynie i na trybunach prezentuje się w stroju sponsorowanym przez firmę wędliniarską. "Teraz widzę siebie niemal wszędzie i bawię się, czytając komentarze hejterów" - mówi portalowi...

 • Feel "Lepiej być podobnym do nikogo": Zobacz teledysk do filmu "Wkręceni 2"

  Tylko w Interii możecie zobaczyć teledysk do nowej piosenki grupy Feel.

 • 19-letni Jan Dratwicki nowym Misterem Polski!

  Jan Dratwicki, 19-letni uczeń klasy maturalnej technikum gastronomicznego w Łodzi, został nowym Misterem Polski, pokonując trzynastu innych kandydatów.

 • W Krakowie trwają zdjęcia do "Bangistanu"

  Trwają zdjęcia do "Bagistanu" - największej od lat międzynarodowej produkcji filmowej realizowanej w Krakowie, z udziałem indyjskich i polskich gwiazd. W obsadzie m.in. Tomasz Karolak, Anna Wendzikowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Janusz Chabior, Cezary Pazura, Bilguun Ariunbaatar i Miss Sri Lanki - Jacqueline Fernandez.

 • Gwiazdy na wyborach Miss... Kosmetyczek

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z „M jak miłość”, była jedną z gwiazd niedzielnych wyborów Miss Kosmetyczek. Na gali zjawiło się mnóstwo pięknych aktorek znanych z seriali.

 • Żmuda Trzebiatowska w "Bangistanie"

  Marta ŻmudaTrzebiatowska i Jacek Lenartowicz, to kolejne obok Tomasza Karolaka, Bilguuna Ariunbaatara i Cezarego Pazury polskie gwiazdy, które pojawiły się na planie "Bangistanu" - największej od lat międzynarodowej produkcji filmowej realizowanej w Krakowie.

 • Koktajl Party u Doktor Marty Tazbir

  ...20 września w ogrodzie Kliniki Tazbir w Łodzi odbyło się kolejne, niezwykłe Koktajl Party połączone z pokazem mody. W przyjęciu uczestniczyły gwiazdy, pacjenci i partnerzy kliniki. Gościem specjalnym była aktorka Pani Grażyna Wolszczak, ambasadorka kliniki oraz finalistka Miss Polski- Karolina Źródłowska.

 • "Wszystko" z miłości (do kina)

  Pierwszy film współfinansowany przez internautów trafi wkrótce do kin. W krótkometrażowym obrazie "Wszystko" w reżyserii Artura Wyrzykowskiego zagrali m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska i Antoni Pawlicki.

 • "Komisarz Alex": Beata Fido przez 8 lat grała w amerykańskich teatrach!

  Polski i skończeniu studiów Beata Fido podjęła decyzję o wyjeździe do USA na stałe... - Mieszkałam m.in. w Chicago, ale podróżowałam po całym kraju, odwiedzając wiele miast. Podobnie jak aktorzy amerykańscy, brałam udział w castingach. Kiedy wygrywałam casting, jechałam do tego miasta, w którym akurat dostawałam rolę. I tam pracowałam - wspominała w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej...

 • Trzebiatowska w 15-minutowej komedii

  8 kwietnia na ekrany kin trafi "pierwszy polski film finansowany przez internautów" - "Wszystko" w reżyserii Artura Wyrzykowskiego. Główne role w 15-minutowym obrazie zagrali: Mateusz Banasiuk, i Marta Żmuda Trzebiatowska.

Dyskusje na temat: miss polski marta
 • Re: Marta o swoich planach opowiada...

  kurcze Pani Zielińska powinna zapuscic w koncu swokje włoski, jest taka sliczna a wtych długich włoskach wygladałaby jak miss polski :D pozdrowienia

 • Re: Marta o swoich planach opowiada...

  kurcze Pani Zielińska powinna zapuscic w koncu swokje włoski, jest taka sliczna a wtych długich włoskach wygladałaby jak miss polski :D pozdrowienia jeżeli poważnie tak myślisz to żal mi Cię - a ta pseudo aktorka najlepiej niech wąsy zapuści -= zaś będą o niej pisać