• Informacje na temat:

  miss puszystych

Artykuły na temat: miss puszystych
 • Szczęście w rozmiarze XL

  Zamiast katować się dietą, dogadzają sobie i tryskają energią. Sprawdź, która z puszystych bohaterek ma szanse na miłość z happy endem i jaki jest hollywoodzki wzór na seksapil.

 • Ewa Bem skarży się na nietolerancję

  ..."Świat nie znosi puszystych, jest dla nich podły i okrutny. Wybaczy zbójowi, gwałcicielowi, pedałowi, pedofilowi, a grubasowi nie" - mówi rozżalona piosenkarka w rozmowie z "Super Expressem".

 • Wellman nie ma już nawet nadziei! "Choćbym stanęła na głowie, nie będę..."

  Dorota Wellman postanowiła zamknąć usta wszystkim krytykującym jej wygląd. Ujawniła prawdę...

 • "Klan": Czy Czesia skusi się na... boczek, by ratować swoje małżeństwo?

  Dieta Czesi (Anna Powierza) nieźle daje się we znaki Darkowi (Dariusz Lewandowski). Kurzawska będzie miała do niego wielki żal o to, że kusi ją tłustymi potrawami. - Jesteś beznadziejny – powie mężowi. Ich małżeństwo zawiśnie na włosku przez... odchudzanie?

 • ...mówi - "świat nie szanuje puszystych i daje im kopniaka". W walce z chorobliwą nadwagą wspiera ją mąż Ryszard Sybilski oraz córki: 31-letnia Pamela oraz 15-letnia Gabrysia.

 • "City Island" pełne wdzięku

  W Krakowie zaprezentowano w sobotę na pokazie specjalnym z udziałem reżysera film Raymonda De Felitty "City Island". Muzykę do filmu skomponował Jan A.P. Kaczmarek, gość 2. Festiwalu Muzyki Filmowej.

Wideo na temat: miss puszystych
 • Miss Kicki

  Miss Kicki po długich latach pobytu i pracy za granicą, w końcu wraca do rodzinnego domu w Szwecji. Opuszczając kraj, zostawiła swojego małego synka, który teraz ma 16 lat i wychowuje go babcia. Matka nie potrafi złapać nici porozumienia z synem, dlatego zaprasza go na wakacje do Tajwanu. Ta wyprawa ma jednak ukryty cel. A mianowicie wizytę w Taipei, gdzie mieszka Pan Chang, biznesman, z którym Kicki przeżywa internetowy romans... Kiedy Victor odkrywa prawdziwy cel ich podróży Kicki będzie...

 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...

 • Nocna randka

  Komedia w reżyserii Shawna Levy'ego ("Nowożeńcy", "Różowa pantera", "Noc w muzeum"), wg scenariusza Aline Brosh McKenna ("Diabeł ubiera się u Prady"). Podczas rutynowej kolacji na mieście znudzona para małżeńska wplatana zostaje w aferę kryminalną i musi stawić czoła skorumpowanym gliniarzom, mafijnemu bossowi i zwariowanemu taksówkarzowi. W rolach głównych: Steve Carrell ("Mała miss", "40-letni prawiczek"), Tina Fey ( serial TV "Rockefeller Plaza 30"), Mark Wahlberg ("Infiltracja" -...