• Informacje na temat:

  miss straciła tytuł

Artykuły na temat: miss straciła tytuł
 • Straciła tytuł przez homofobię?

  Kłopotliwa Miss Kalifornii, Carrie Prejean, której królowanie było naznaczone licznymi skandalami, utraciła tytuł - poinformowali organizatorzy konkursu.

 • Córka Kevina Costnera w filmie taty

  Córka Kevina Costnera - Lily McCall - wystąpiła u boku ojca w filmie "Black or White". 28-latka zaprezentowała umiejętności wokalne w scenie pogrzebu.

 • Katarzyna Borowicz: Tata byłby dumny

  Tuż po wygranej w konkursie Miss Polonia 2004 straciła ojca. Mimo bólu pojechała na wybory Miss World i godnie nas reprezentowała.

 • "Mięsa by mi nie sprzedali"

  Szykujący się do premiery płyty "Ubieranie do snu" (9 lutego) Marcin Rozynek opowiada o lęku przed wyścigiem szczurów, samotności z wyboru i szczęściu na łonie rodziny. Oraz o tym, dlaczego jednak warto być grzecznym.

 • "Na sygnale": Finał należy do blondynek

  Przede wszystkim: w serialu pojawi się nowa bohaterka! W najbliższą środę do ratowników z Leśnej Góry dołączy doktor Gabriela Morawska (w tej roli Marcelina Zawadzka – aktorka, prezenterka telewizyjna, zdobywczyni Telekamery 2017 i tytułu Miss Polonia 2011).

 • Te filmy nie zdobędą Złotych Lwów

  Festiwal w Gdyni nieuchronnie chyli się ku końcowi. Dwie czwartkowe projekcje filmów walczących o Złote Lwy - "Bilet na Księżyc" Jacka Bromskiego i "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej - nie powinny jednak zaprzątać głowy członkom jury. Zarówno prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich, jak i autorka "Sponsoringu" powinni gruntownie przemyśleć zasadność swych najnowszych dzieł.

 • "Wspaniałe stulecie": Afera z zegarkiem w ręku!

  Choć Nebahat Çehre zarzekała się, że kończy z aktorstwem, nie straciła wielbicieli. Jednym z nich jest sam emir Kuwejtu. Sprawił jej prezent, przez który gwiazda ma teraz kłopoty.

 • "Prowadzę dość proste życie"

  Jeszcze parę lat temu był znanym tylko w niewielkim kręgu miłośników tanecznych rytmów DJ-em. Dzięki płycie "Play", na której znalazły się takie przeboje jak "Why Does My Heart Feel So Bad" i "Porcelain" stał się gwiazdą światowego formatu. W maju 2002 roku powrócił ze swoim kolejnym albumem zatytułowanym "18". Wydawnictwo powstało w jego domowym studiu w Nowym Jorku, a on sam , a on sam gra jak

 • Paulina Krupińska już powoli traci cierpliwość?

  Paulina Krupińska (29 l.) uchodzi za sympatyczną dziewczynę, ale ostatnio podobno nie potrafiła ukryć irytacji. Dlaczego straciła cierpliwość?

 • "Spoczniemy po śmierci"

  Ktoś mógłby zapytać, po co im to? Grają w największych polskich zespołach, są znani, z Behemoth i Vader rocznie zjeżdżają pół świata. A jednak czegoś musi im brakować. Ich podejście do Vesanii jest zbyt poważne, by działalność pod tym szyldem nazywać zwykłym projektem na boku.

Wideo na temat: miss straciła tytuł
 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...

 • Miss Kicki

  Miss Kicki po długich latach pobytu i pracy za granicą, w końcu wraca do rodzinnego domu w Szwecji. Opuszczając kraj, zostawiła swojego małego synka, który teraz ma 16 lat i wychowuje go babcia. Matka nie potrafi złapać nici porozumienia z synem, dlatego zaprasza go na wakacje do Tajwanu. Ta wyprawa ma jednak ukryty cel. A mianowicie wizytę w Taipei, gdzie mieszka Pan Chang, biznesman, z którym Kicki przeżywa internetowy romans... Kiedy Victor odkrywa prawdziwy cel ich podróży Kicki będzie...

 • Zostań, jeśli kochasz

  Mia straciła wszystko. Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie.