• Informacje na temat:

  missi pyle

Artykuły na temat: missi pyle
 • Dwóch i pół

  Jake jest przekonany, że to tylko jego sen, kiedy pewnego dnia późnym wieczorem w kuchni swego domu natyka się na prawie nagą panią Pasternak (w tej roli gościnnie MISSI PYLE), nauczycielkę, która próbowała go zawiesić w prawach ucznia. Kiedy następnego dnia Jake odmawia pójścia do szkoły, Charlie postanawia zakończyć swój romans z panią Pasternak. Niestety nauczycielka nie może się z tym tak...

 • "Kapo" w powijakach

  W odcinku emitowanym już w niedalekiej przyszłości - bo 18 lutego cofniemy się w niedaleką przeszłość - do roku 2000. Motywem przewodnim ma być początek romansu Webber-Grey, ale bohaterkami drugiego planu będzie młoda Baily oraz jej przełożona rodem z piekła o przydomku "Nazi" (Missi Pyle). "Zobaczymy Bailey kiedy jeszcze mówiła o sobie Mandy (zdrobnienie od Mirandy - pełnego imienia lekarki...

 • Serkis i Fry w filmie "Stormbreaker"

  Andy Serkis ( "Władca Pierścieni" , wkrótce "King Kong" ) i Stephen Fry ( "Peter Sellers: Życie i śmierć" , "Rozwód po francusku" ) wystąpią w filmie"Stormbreaker" - poinformował "Hollywood Reporter". Reżyserii podjął się Geoffrey Sax.

 • "Artysta" w polskich kinach

  Aż dziesięć nominacji do Oscara, trzy Złote Globy, dwanaście nominacji do BAFTA. Niemy belgijsko-francuski romantyczny komediodramat "Artysta" wchodzi do polskich kin już 10 lutego.

 • Cezary: Triumf "Artysty". Sukces Polańskiego

  Belgijsko-francuski film "Artysta" otrzymał w piątek, 24 lutego, wieczorem, w Paryżu najwyższą francuską nagrodę filmową - Cezara - za najlepszy film. Cezarem za najlepszą adaptację filmową uhonorowano Romana Polańskiego i Yasminę Rezę za "Rzeź".

 • MTV Movie Awards: Nominacje

  Przebój "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" otrzymał aż sześć nominacji do tegorocznych nagród MTV Movie Awards. Po cztery nominacje otrzymały filmy "50 First Dates" i "X-MEN 2" . 13. ceremonia wręczenia nagród MTV Movie Awards odbędzie się 5 czerwca w Sony Picture Studios w Culver City w Kalifornii. Transmisję z uroczystości stacja MTV zaprezentuje 10 czerwca.

Zdjęcia na temat: missi pyle
Wideo na temat: missi pyle
 • Dzwoneczek i tajemnica piratów

  Dzwoneczek i jej utalentowane przyjaciółki wyruszają na pełną przygód wyprawę, by odzyskać magiczny pył, skradziony z Przystani Elfów przez tajemniczą Zarinę. W trakcie poszukiwań cały bświat Cynki, Jelonki, Widii, Różyczki, Mgiełki i Iskierki staje na głowie, kiedy pod wpływem zaklęcia zostają zamienione ich talenty. A to jeszcze nie wszystko...wróżki czeka bowiem spotkanie z piratami!