• Informacje na temat:

  missy elliott muzyk

Artykuły na temat: missy elliott muzyk
 • Rusza II edycja "You can dance" (zobacz zdjęcia)

  .... Romantyczna Żaneta Majcher, 18-latka z Łańcuta, brała udział w warsztatach tańca współczesnego, jazzu, capoeiry, hip hopu i disco dance. Chętnie tańczy do utworów Anouk i Missy Elliott. 20-letnia(...) Kamil "Santi" Węsierski z Rumii uczył się tańca w szkole baletowej. Na pytanie: "Jakiej muzyki słuchasz i do jakiej muzyki uwielbiasz tańczyć?", odpowiada: "Na pierwszym planie znajdują się muzyka...

 • 2015: Lepiej miejcie ich na oku

  Nowe nadzieje rocka, elektroniki i grime'u, a obok nich gwiazda azjatyckiego popu szykująca się do ataku na zachodnie sceny. Sprawdźcie listę 10 młodych artystów, którym w 2015 roku nie tylko my wróżymy wielką karierę.

 • Shata QS i "Mr.ManKind": Co słychać u laureatów "Must Be The Music"?

  "Mr.ManKind" to tytuł nowej płyty grupy Shata QS, która wygrała szóstą edycję "Must Be The Music". Album ukaże się 18 marca.

 • Zakaz wjazdu do USA za kontrowersyjne teksty

  Pochodząca ze Sri Lanki 28-letnia Mathangi Arulpragasam, lepiej znana jako M.I.A., nie dostała amerykańskiej wizy, przez co szansa na współpracę z Kanye Westem, Timbalandem i Missy Elliott stanęła pod znakiem zapytania. Powodem odmowy są kontrowersyjne teksty wokalistki z jej debiutanckiej płyty "Arular". Tytuł tego albumu pochodzi od imienia ojca M.I.A., bojownika Tamilskich Tygrysów

 • Muzycy przeciwko wojnie

  Powiększają się szeregi muzyków, którzy w zdecydowany sposób postanowili się wypowiedzieć przeciwko amerykańskiej interwencji w Iraku. Pod ogłoszeniem "War On Iraq Is Wrong And We Know It" ("Wojna w Iraku jest złem i dobrze o tym wiemy"), jakie ukazało się w środę, 26 lutego, w "The New York Times", podpisały się największy gwiazdy show biznesu.

 • Eminem najważniejszym muzykiem świata

  Amerykański magazyn "Spin" przeprowadził ankietę na najważniejszego artystę współczesnego rynku fonograficznego. Czytelnicy wybrali 40. wykonawców, a na samym szczycie listy znalazł się Eminem.

 • Kto zrobił najlepszy teledysk roku?

  Niezwykle fascynująco zapowiada się tegoroczna ceremonia MTV Video Music Awards, czyli wręczenie najważniejszych muzycznych nagród roku. Telewizja MTV głosami swych widzów w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia/1 września) przyzna bowiem wyróżnienia dla klipów, które w ostatnich 12 miesiącach zrobiły największe wrażenie zarówno na zwykłych fanach, jak i w branży muzycznej. Reporter INTERIA.PL jest już w Nowym Jorku, gdzie zza kulis będzie oglądał całą imprezę.

 • Płyty 2005 r.: Światowe zapowiedzi

  Jakie nowości przygotowali na ten rok zagraniczni muzycy? Do sklepów trafią wkrótce nowe albumy popowych gwiazd, m.in. Jennifer Lopez, Christiny Aguilery, Shakiry czy Justina Timberlake'a. Czekają nas też powroty po latach (The Rolling Stones, The Who, Kate Bush, Billy Idol i Backstreet Boys), pojawią się też nowe płyty młodszych wykonawców, jak White Stripes, Franz Ferdinand czy Coldplay.

 • Koncerty 2008: Było grubo!

  W tym roku światowe gwiazdy w swoich rozpiskach koncertowych bardzo często uwzględniały Polskę. Byliśmy więc świadkami występów m.in. Metalliki, The Police, Timbalanda, Nelly Furtado, Iron Maiden, Erica Claptona, Snoop Dogga czy Alicii Keys.

 • Pulp a la Kurt Cobain i Paul McCartney

  Już niedługo do stacji telewizyjnych trafi nowy teledysk angielskiej formacji Pulp, towarzyszący piosence "Bad Cover Vesion". W wideoklipie, który jest parodią nagrań typu "We Are The Children", muzycy ucharakteryzowali się na podobieństwo m.in. Kurta Cobaina i Paula McCartney'a.