• Informacje na temat:

  mister polski

Artykuły na temat: mister polski
 • 19-letni Jan Dratwicki nowym Misterem Polski!

  Jan Dratwicki, 19-letni uczeń klasy maturalnej technikum gastronomicznego w Łodzi, został nowym Misterem Polski, pokonując trzynastu innych kandydatów.

 • Mister D. ("Tęcza"): Prowokujący klip Doroty Masłowskiej

  W cieniu zamieszek, które odbyły się 11 listopada w Warszawie, odbyła się premiera nowego teledysku projektu Mister D. - "Tęcza".

 • Zapomniane celebrytki na wyborach Mistera Polski 2018! Która wyglądała najgorzej?

  Mister Polski 2018 został wybrany. Okazał się nim 26-letni Tomasz Zarzycki. Cóż, o randze wydarzenia świadczą też zaproszeni gości. Pięknych panów przybyły podziwiać takie "tuzy" show-biznesu jak chociażby Eliza Gwiazda, Baśka Pasek, Wiktoria Sypucińska, najstarsza szafiarka Magdalena Antosiewicz, Gosia Andrzejewicz oraz Paula Tumala, która przynajmniej pokazała obfity silikonowy biust.

 • Rafał Maślak: Randka marzenie

  Rafał Maślak, Mister Polski i najfajniejszy strażak RP, rozpoczyna randkowanie w Polsat Café.

 • Podniecona mama Kisio na Gali Mister Polski 2018!

  Izabela Kisio-Skorupa wraca na salony. Mama aktorki Oli pojawiła się ostatnio na wyborach Mistera Polski 2018. Widok przystojnych kandydatów i ich umięśnionych ciał najwyraźniej rozochocił celebrytkę, bo uśmiech niemal nie schodził z jej twarzy. Iza w sieci pochwaliła się także zdjęciem ze zwycięzcą konkursu. Pewnie zaproponowała mu, że zostanie jego menedżerką. W końcu w wywiadach wielokrotnie...

 • "Randka z Maślakiem": Spełnieć marzenia kobiet

  We wtorek, 24 marca, zaplanowano emisje premierowego odcinka nowego programu Polsat Cafe "Randka z Maślakiem". Mister Polski będzie spełniał w nim marzenia kobiet.

 • ...6 listopada poznamy nowego Mistera Polski. Który kandydat ma największe szanse na odebranie tytułu obecnie "panującemu" Rafałowi Jonkiszowi?

 • Co dziewczyna Rafała Maślaka sądzi o jego programie?

  W swoim autorskim programie "Randka z Maślakiem" Mister Polski 2014 spełnia marzenia kobiet. Okazuje się, że zanim ruszyły zdjęcia, Rafał odbył poważną rozmowę ze swoją ukochaną Kamilą Nicpoń.

 • Rafał Jonkisz właśnie przeprowadził się z rodzinnego Rzeszowa do Warszawy. Mister Polski 2015 zaprosił do swojego mieszkania jedną z "dziennikarek bankietowych". Ta, nie pytając o pozwolenie, niemal natychmiast pobiegła z operatorem w kierunku... lodówki. Chłopak za wynajem lokum płaci 3 tys. zł. Na szczęście mieszka z kolegą, finalistą konkursu Mister Polski 2015 Jakubem Kucnerem, koszt dzieli...

 • Rafał Maślak: Trzeba mieć odwagę

  Mister Polski od niedawna spełnia marzenia kobiet w programie "Randka z Maślakiem". Bohaterką najbliższego odcinka będzie Patrycja Rogala, która pragnęła przejść się po czerwonym dywanie i spotkało ją z tego powodu wiele nieprzyjemności.

Zdjęcia na temat: mister polski
Wideo na temat: mister polski
 • Nowy Mister Polski jest chorobliwie nieśmiały

  Po roku panowania Rafał Maślak oddał swoją koronę Mistera Polski osiemnastoletniemu Rafałowi Jonkiszowi. Chłopak jest jednak wyraźnie onieśmielony całym zamieszaniem, jakie towarzyszy mu w ostatnich dniach. Zobaczcie, jak zaprezentował się w śniadaniówce TVN! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Mister Polski Rafał Maślak uczy robić brzuszki

  Mister Polski 2014 Rafał Maślak może pochwalić się idealnym ciałem. Jak przyznaje, na siłowni można go spotkać 6 razy w tygodniu. Maślak zademonstrował proste ćwiczenie na mięśnie brzucha, które można wykonać nawet w domu. - Do tego wystarczą tylko dobre chęci - podsumował. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: mister polski