• Informacje na temat:

  mistrz europy

Artykuły na temat: mistrz europy
 • Czy Boskim uda się uśpić czujność mistrza?

  Do licznego już grona sportowców, którzy przyjęli zaproszenie do udziału w 4. serii "rodzinki.pl", dołączył w poniedziałek kolejny mistrz - bramkarz reprezentacji polskich piłkarzy ręcznych Sławomir Szmal.

 • Walka stulecia w Jedynce

  Tylko w Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć pojedynek Floyda Mayweathera juniora z Mannym Pacquiao o tytuł mistrza świata federacji WBC, WBA i WBO kategorii półśredniej. Galę z Las Vegas, podczas której zostanie rozegrana walka stulecia, pokażą TVP1 i TVP Sport w nocy z 2 na 3 maja.

 • Robert Lewandowski: Jak żona zrobiła z niego mistrza?

  Kiedy na Stadionie Narodowym Robert Lewandowski (27 l.) strzelił głową drugiego gola na miarę awansu do mistrzostw Europy we Francji, podbiegł do trybun. Tam oklaskiwała go najdroższa mu osoba, piękna, drobna brunetka. "Ania w każdym moim golu ma swój udział" - powiedział potem o swojej żonie.

 • "TzG": Tatiana Okupnik trenuje bez muzyki

  Co prawda do startu trzeciej edycji "Tańca z Gwiazdami" pozostało jeszcze ponad tydzień, ale niektóre pary mogą już pokazać, że i sporo się nauczyły. Należą do nich Tatania Okupnik i jej parter Tomek Barański.

 • Chłopak Skrzyneckiej złotym medalistą

  Został mistrzem Europy w fitness!

 • "TzG": Ewa Kasprzyk trenuje z Janem Klimentem

  Gwiazdy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rozpoczęły treningi. Zobaczcie, jak na ponad 2 tygodnie przed startem show prezentuje się aktorka Ewa Kasprzyk i jej taneczny partner Jan Kliment.

 • Mąż Skrzyneckiej radzi Polakom

  Kasia i Marcin za sprawą ciąży powrócili na łamy prasy kolorowej. Tym razem mąż aktorki - mistrz Polski, Europy, wicemistrz świata w fitnessie gimnastycznym - zdradza panom przepis na pięknie wyrzeźbione ciało.

 • "Taniec z Gwiazdami": Co zatańczą Kasprzyk i Kliment?

  W najbliższy piątek, 6 marca, widzów spragnionych tanecznej rywalizacji, czeka pierwszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie pojawi się 12 par i już w pierwszym odcinku któraś z nich będzie musiała pożegnać się z show. Zobaczcie, jak ćwiczy Ewa Kasprzyk i Jan Kliment.

 • Wikingowie nadpływają!

  Ponad tysiąc lat temu wikingowie byli postrachem Europy. Jak doszło do tego, że mieszkańcy północnych krain weszli na karty wielkiej historii? Narodziny ich potęgi zobaczymy w nowym serialu.

 • Jan Komasa z Paszportem "Polityki"

  Jan Komasa został laureatem Paszportu "Polityki" 2014 w kategorii "film". Reżysera nagrodzono za obraz "Miasto 44", w którym "tragedia Powstania Warszawskiego opowiedziana została nowoczesnym językiem, trafiającym do młodego widza".

Wideo na temat: mistrz europy
 • Pudzian skromnie o sobie: jest tylko kilka osób na świecie, które mają taki talent jak ja

  W ciągu kilkunastu lat kariery w sportach siłowych Mariusz Pudzianowski ośmiokrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski Strongman, sześciokrotnie został Mistrzem Europy w tej dyscyplinie i pięciokrotnie Mistrzem Świata. Jak dotąd jest jedynym Polakiem, który zdobył tytuł Najsilniejszego Człowieka Świata. – Takie ciężary, które ja dźwigałem, to tylko kilka osób na świecie było w stanie podnosić, a nawet

Dyskusje na temat: mistrz europy
 • Re: Serialowe rodzeństwa, czyli koneksje gwiazd "O mnie się nie martw"

  Najciekawsza pozycja w ich zyciorysie jest /był/ dziadek, znakomity szermierz-szablista, Jerzy Pawlowski. Wielokrotny mistrz swiata, Europy i olimpijczyk...ale takze szpieg amerykanski, schwytany, wieziony w PRL i wymieniony na pozniejszego generala Mariana Zacharskiego. Nie chcial po uwolnieniu wyjechac do USA i pozostal w Polsce. Zyl z malowania akwarelek. Wystartowal tez w paru turniejach