• Informacje na temat:

  mistrz kreowania

Artykuły na temat: mistrz kreowania
 • Andrzej Łapicki: Niezapomniany mistrz teatru i kina

  Odszedł ostatni z wielkich, niedościgniony wzór dla innych artystów - tak o śmierci Andrzeja Łapickiego (†88 l.) cztery lata temu informowały wszystkie gazety w kraju.

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • Justyna Steczkowska (42 l.) udzieliła kolejnego wywiadu, w którym kreuje się na mistrza i nauczyciela. Z równowagi wyprowadziło ją jednak pewne pytanie.

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • "Rojst": Na planie serialu. Podróż do przeszłości

  .... - Po jakimś czasie okazuje się, że Piotr może skorzystać z tej znajomości. I to zaufanie, które zaczyna się rodzić między bohaterami, przeradza się w końcu w jakąś relację uczeń - mistrz. To są jednak...

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • Artur Barciś wyrwał się ze szponów nałogu. Teraz bardzo dba o zdrowie!

  .... Ale nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Gdyby jednak zaproponowano mi nagranie odcinka specjalnego, np. na święta, to chętnie bym zagrał.  Jest Pan mistrzem ról drugoplanowych. Nie ma w Panu...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • "Klan": Spektakularne odejścia gwiazd, czyli nic tak nie ożywia serialu jak... nieboszczyk

  Nic tak nie ożywia serialu jak... nieboszczyk - mawiają Amerykanie, którzy nie bez kozery uchodzą za mistrzów w kreowaniu najbardziej spektakularnych zwrotów akcji w wieloodcinkowych produkcjach. Słupki oglądalności rosną Nasze rodzime doświadczenia potwierdzają tę tezę. Odcinki, w których z życiem żegnali się Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) czy Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus...

 • "Mistrza nie zatrzymasz": Sportowcy śpiewem pomagają dzieciom (teledysk)

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk wspierający charytatywną akcję "Mistrza nie zatrzymasz - Sportowcy Dzieciom". W piosence śpiewają gwiazdy sportu takie jak m.in. Otylia Jędrzejczak, Dariusz Michalczewski, Przemysław Saleta i Piotr Reiss.