• Informacje na temat:

  mistrzowie drugiego

Artykuły na temat: mistrzowie drugiego
 • Mistrzowie drugiego planu

  ...sześćdziesiątych. - Razem z Adamem (West, odtwórca roli Bruca Wane/Batmana w serialu) pracujemy nad projekdrugiego tem, który powali was na kolana. Uwierzcie mi, to dopiero będzie Batman i Robin...

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej koncepcji języka filmowego.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Marian Dziędziel - mistrz drugiego planu

  Niezwykle skromny. Rzadko gra główne postaci, ale z każdej, nawet najmniejszej roli potrafi zrobić prawdziwą perełkę i zyskać sympatię widzów. Tak jak jego serialowy Henryk.

 • Wiosna Filmów: "Gołąb przysiadł na gałęzi..." Roya Anderssona na inaugurację

  Ponad 80 filmów, sekcje kina polskiego, węgierskiego i rosyjskiego oraz wykłady mistrzowskie przygotowali organizatorzy 21. festiwalu filmowego Wiosna Filmów. Impreza odbywać się będzie w warszawskim Kinie Praha od 10 do 19 kwietnia.

 • Netflix: Premiera drugiego sezonu "Iron Fist"

  Dzisiaj w serwisie Netflix pojawi się najnowsza odsłona serialu "Iron Fist" z Finnem Jonesem i Jessiką Henwick w rolach głównych.

 • Powstanie drugi sezon serialu "Zbrodnia"

  Powstanie drugi sezon serialu kryminalnego "Zbrodnia". Zdjęcia rozpoczną się w czerwcu, a 3-odcinkowa produkcja pojawi się na kanale AXN jesienią 2015 roku.

 • "Iron Fist": Zapowiedź drugiego sezonu i data premiery!

  Co jednak najważniejsze, na efekt końcowy nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Premiera drugiego sezonu została zapowiedziana na 7 września 2018 roku. O możliwym debiucie nowej serii w najbliższych kilku miesiącach pisaliśmy tutaj . Przypomnijmy, że "Iron Fist "  opowiada historię milionera Danny’ego Randa (Finn Jones), który powraca do Nowego Jorku po kilku latach nieobecności. Chcąc...

 • Pogrzeb Tadeusza Konwickiego

  Tadeusz Konwicki został w czwartek, 15 stycznia, pochowany na warszawskich Powązkach Wojskowych. "Żegnamy człowieka, który sam o sobie mówił, że zawsze był w drodze. Trochę tak jak całe jego pokolenie z Wilna" - mówił prezydent Bronisław Komorowski podczas pogrzebu pisarza.

 • "Templariusze": Mark Hamill jako Talus w zwiastunie drugiego sezonu

  Luke Skywalker w roli templariusza? Jak najbardziej. Aktor zagra jedną z głównych ról w drugim sezonie serialu "Templariusze". Zobaczcie zwiastun!

 • Francuska komedia spodoba się w Polsce?

  Pan Verneuil chce dobrze wydać córki za mąż. Jakież więc będzie jego zdumienie, gdy tradycyjnie wychowane panny zdecydują się spędzić życie z Chińczykiem, Arabem, Żydem i katolikiem, bardzo jednak innym od tego, którego wyśnił sobie papa.

Zdjęcia na temat: mistrzowie drugiego
 • George Clooney zepsuł romantyczne zdjęcie Cindy Crawford!
Wideo na temat: mistrzowie drugiego
 • "M jak miłość": Mistrzowie drugiego planu

  Natalkę i Franka połączyła miłość do zwierząt i przyrody. To dzięki Zarzyckiemu Mostowiaczka zdecydowała się na studiowanie leśnictwa. W dzisiejszych kulisach serialu możecie zobaczyć, jak wygląda kręcenie scen z udziałem zwierząt. A nie jest to wcale łatwa praca…

Dyskusje na temat: mistrzowie drugiego