• Informacje na temat:

  mistrzyni fitness

Artykuły na temat: mistrzyni fitness
 • "Na dobre i na złe": Mistrzyni krav magi

  Sara (Magdalena Schejbal) wyzna swej pacjentce - mistrzyni Polski juniorów w biegach na 500 metrów przez płotki - że kiedyś też uprawiała sport i trenowała krav magę. - Pewnie w klubie fitness? - usłyszy pełne złośliwej drwiny pytanie. Wyjdzie na jaw, że doktor Mendel przed laty wstąpiła do wojska i podczas pełnienia służby zgłębiała tajniki sztuki walki uznawanej za jeden...

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Czesia z "Klanu" wymiata

  Aktorka Ania Powierza, mistrzyni fitness Kamila Porczyk i aktor Marek Siudym to finaliści pierwszej edycji programu rozrywkowego "Gwiezdny cyrk". Już za tydzień zawalczą o miano najlepszego "artysty cyrkowego".

 • Powierza najlepsza w cyrku?

  Aktorka Ania Powierza, mistrzyni fitness Kamila Porczyk i aktor Marek Siudym to finaliści pierwszej edycji programu rozrywkowego "Gwiezdny cyrk". Już za tydzień zawalczą o miano najlepszego artysty cyrkowego.

 • Porczyk mistrzynią cyrkową

  Znamy już zwycięzcę, a właściwie zwyciężczynię pierwszej edycji show Polsatu "Gwiezdny Cyrk". Program wygrała Kamila Porczyk, trzykrotna mistrzyni świata w fitness. Drugie miejsce zdobyła aktorka Anna Powierza, a trzecie Marek Siudym.

 • Szukają polskiej Nigelli Lawson

  Zmysłowa, niekoniecznie mistrzyni siekania, ale ciekawa osobowość z własnym pomysłem na kuchnię. TVN szuka polskiej Nigelli Lawson, która z ekranu nauczy nas kulinarnych sztuczek.

 • Anna Lewandowska otwiera nowy biznes!

  Mistrzyni karate ogłosiła niedawno, że kończy karierę sportową. Wyznała, że teraz zamierza podporządkować się karierze męża oraz nowym projektom. Teraz wyszło na jaw, że Anna Lewandowska otwiera własny biznes! Co to będzie? Jak można było się spodziewać, żona "Lewego" będzie miała swój własny klub fitness! "Wybrała już miejsce na warszawskim Mokotowie i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie...

 • Polska wygrała "Wymiataczy"

  Reprezentacja Polski wygrała kolejną edycję światowego hitu "Wipeout - Wymiatacze". Na ekstremalnym torze przeszkód pokonaliśmy: Ukrainę, Białoruś i połączone siły Czechów oraz Słowaków.

 • Najbardziej żenujące show polskiej telewizji

  ...(mistrzyni świata fitness) Marek Siudym (Złotopolscy") Szymon Wydra (wokalista) - już wiadomo, że w pierwszym odcinku będzie tresował foki Grażyna Wolszczak ("Na Wspólnej") Maria Góralczyk ("Na dobre i na...

 • Sportowcy w nowym show TVN-u

  Od lutego na antenie telewizji TVN pojawi się polska wersja światowego hitu "Wipeout - Wymiatacze". Na ekstremalnym torze przeszkód zmierzą się cztery drużyny: Polacy, Ukraińcy, Białorusini i połączone siły Czechów i Słowaków. Kto wejdzie w skład polskiej ekipy?

Wideo na temat: mistrzyni fitness
 • Mysi agenci

  Animowana komedia przygodowa, w której Stefan Malutki zmierzy się z najtrudniejszym zadaniem w karierze mysiego agenta i udowodni światu, że MYSZje niemożliwe są nie tylko dla orłów. Stefan Malutki staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącą myszkę i uczynić z niej gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki - odważnej mysiej mistrzyni salsy Loli.

 • Strefa nagości

  Strefa nagości" to zmysłowa opowieść o zauroczeniu i uwodzeniu. Dwie piętnastoletnie dziewczyny, Europejka i Arabka, rozpoczynają erotyczną grę, w której trudno powiedzieć, kto jest uwodzicielem, a kto ofiarą. Piękna Arabka w muzułmańskiej chustce emanuje niewinnością. Tajemnica, jaką skrywa, rozpala wyobraźnię wyrafinowanej holenderskiej nastolatki z bogatej dzielnicy. Dziecięce okrucieństwo i sensualność, sny i rzeczywistość mieszają się ze sobą i uzupełniają nawzajem. Dyskurs miłosny...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!