• Informacje na temat:

  młoda artystka

Artykuły na temat: młoda artystka
 • Kayah przyłapana z młodym muzykiem! Tygodnik publikuje zdjęcia

  Jeden z tygodników rozpisuje się o pewnym wieczorze, który Kayah (49 l.) spędziła w towarzystwie m.in. Michała Salamona (30 l.). Na opublikowanych zdjęciach widać, że bardzo przypadli sobie do gustu!

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • Celine Dion podniosła się po śmierci męża! Ma romans z młodym tancerzem!

  W ubiegłym roku Celine Dion (49 l.) straciła dwie ukochane osoby, ale podniosła się z żałoby. Teraz kwitnie u boku dużo młodszego tancerza.

 • Sophie Turner nową Jean Grey

  Sophie Turner, wcielająca się w Sansę Stark w serialu "Gra o tron", niebawem zagra w kolejnej odsłonie serii "X-Men". W produkcji o podtytule "Apocalypse", którą wyreżyseruje Bryan Singer, zagra młodą Jean Grey.

 • "M jak miłość": Budzyński zrobi skok w bok?

  W życiu Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) pojawi się kolejna interesująca kobieta – młoda artystka i nauczycielka plastyki Paulina, w roli której wystąpi Maria Szafirska. Sprawdź szczegóły!

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Justyna Steczkowska uciekła z pokazu?! Co się stało?

  Justyna jest jedną z artystek, o której niektórzy mówią "diwa". Steczkowska tak też stara się zachowywać nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno w jednym z kolorowych magazynów opisywała swój luksusowy dzień, podczas którego gosposia odciąża ją w codziennych obowiązkach, aby artystka mogła spokojnie dbać o swoją urodę i na koniec położyć się w wielkim...

 • Barbara Kurdej-Szatan "Legalną blondynką"

  31 maja rozpocznie działalność nowy teatr w Krakowie - Variete, oferujący repertuar lekki, rozrywkowy. Na inaugurację przygotowano musical "Legally Blonde", w którym tytułową rolę odtworzą dwie młode aktorki - Barbara Kurdej-Szatan i Barbara Garstka.

 • Zofia Marcinkowska: Ofiara chorej miłości

  Jej przedwczesna śmierć wywołała w środowisku falę plotek. Co sprawiło, że młoda, świetnie zapowiadająca się aktorka odebrała sobie życie?

 • Monika Mielnik: Nowa piękność w polskim kinie

  "Kim jest ta dziewczyna?" - szeptali goście na premierze "Warsaw by Night". Ich uwagę zwróciła młoda blondynka o posągowej urodzie, która znalazła się w obsadzie filmu. Tajemniczą aktorką jest Monika Mielnik. Czy to przyszła gwiazda polskiego kina?

Zdjęcia na temat: młoda artystka
Wideo na temat: młoda artystka
 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • 2 młode wina

  Kontynuacja przebojowej czeskiej komedii z 2008 roku pt. "Młode wino". Na ekranie znana z pierwszej części filmu dwójka przyjaciół - Honza i Jirka oraz nowi bohaterowie. Honza w końcu się ustatkował - wraz z Klarą mieszka w starej winnicy swojego dziadka. Z wielką pasją uprawia winorośl - podjął się skomplikowanej sztuki produkcji wina słomkowego, lecz póki co, spotykają go same porażki. Za to Jirka, który został w mieście, wciąż pakuje się w nowe kłopoty. Kiedy na jaw wychodzi jego romans z...

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

Dyskusje na temat: młoda artystka
 • Re: "Barwy szczęścia": Na kłopoty artystka?

  Trudno powiedzieć,co kieruje Klarą,ale nie można ją tak surowo osadzć,może jest chora a sama o tym nie wie. W ub.roku w sąsiedztwie powiesiła się w ogrodzie młoda mama trzytygodniowego dziecka i też nikt z rodziny nie zapobi!egł