• Informacje na temat:

  młoda artystka

Artykuły na temat: młoda artystka
 • "Ojciec Mateusz": Mateusz pomoże młodej artystce oskarżonej o morderstwo

  Monika (Aleksandra Szwed) - młoda artystka, którą Natalia (Kinga Preis) zaprosi do udziału w festiwalu "Kobiety górą" - zostanie oskarżona o morderstwo i trafi za kratki. Gospodyni księdza Żmigrodzkiego (Artur Żmijewski) będzie przekonana, że dziewczyna jest niewinna...

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • Kayah przyłapana z młodym muzykiem! Tygodnik publikuje zdjęcia

  Jeden z tygodników rozpisuje się o pewnym wieczorze, który Kayah (49 l.) spędziła w towarzystwie m.in. Michała Salamona (30 l.). Na opublikowanych zdjęciach widać, że bardzo przypadli sobie do gustu!

 • Sophie Turner nową Jean Grey

  Sophie Turner, wcielająca się w Sansę Stark w serialu "Gra o tron", niebawem zagra w kolejnej odsłonie serii "X-Men". W produkcji o podtytule "Apocalypse", którą wyreżyseruje Bryan Singer, zagra młodą Jean Grey.

 • Celine Dion podniosła się po śmierci męża! Ma romans z młodym tancerzem!

  W ubiegłym roku Celine Dion (49 l.) straciła dwie ukochane osoby, ale podniosła się z żałoby. Teraz kwitnie u boku dużo młodszego tancerza.

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • "M jak miłość": Budzyński zrobi skok w bok?

  W życiu Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) pojawi się kolejna interesująca kobieta – młoda artystka i nauczycielka plastyki Paulina, w roli której wystąpi Maria Szafirska. Sprawdź szczegóły!

 • Barbara Kurdej-Szatan "Legalną blondynką"

  31 maja rozpocznie działalność nowy teatr w Krakowie - Variete, oferujący repertuar lekki, rozrywkowy. Na inaugurację przygotowano musical "Legally Blonde", w którym tytułową rolę odtworzą dwie młode aktorki - Barbara Kurdej-Szatan i Barbara Garstka.

 • Justyna Steczkowska uciekła z pokazu?! Co się stało?

  Justyna jest jedną z artystek, o której niektórzy mówią "diwa". Steczkowska tak też stara się zachowywać nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno w jednym z kolorowych magazynów opisywała swój luksusowy dzień, podczas którego gosposia odciąża ją w codziennych obowiązkach, aby artystka mogła spokojnie dbać o swoją urodę i na koniec położyć się w wielkim...

 • Monika Mielnik: Nowa piękność w polskim kinie

  "Kim jest ta dziewczyna?" - szeptali goście na premierze "Warsaw by Night". Ich uwagę zwróciła młoda blondynka o posągowej urodzie, która znalazła się w obsadzie filmu. Tajemniczą aktorką jest Monika Mielnik. Czy to przyszła gwiazda polskiego kina?

Zdjęcia na temat: młoda artystka
Dyskusje na temat: młoda artystka
 • Re: "Barwy szczęścia": Na kłopoty artystka?

  Trudno powiedzieć,co kieruje Klarą,ale nie można ją tak surowo osadzć,może jest chora a sama o tym nie wie. W ub.roku w sąsiedztwie powiesiła się w ogrodzie młoda mama trzytygodniowego dziecka i też nikt z rodziny nie zapobi!egł