• Informacje na temat:

  młoda cera

Artykuły na temat: młoda cera
 • Nieskazitelna cera Blake Lively

  Wiadomo, że o image aktorek dba cały sztab makijażystek, stylistek, speców od wizerunku. Pozowane zdjęcia okładek poczytnych magazynów to czary oświetleniowców i Photoshopa, które nas, zwykłe dziewczyny, wpędzają w kompleksy, bo nasza figura nie jest idealna, a włosy nie tak bujne, cera nie tak różowa, nieskazitelna i promienna.

 • Teresa Tuszyńska: Młoda, wspaniała, śliczna

  Teresa Tuszyńska? Nawet jeśli nie pamiętamy nazwiska, z pewnością kojarzymy uroczą dziewczynę z obcym akcentem partnerującą Zbigniewowi Cybulskiemu w "Do widzenia, do jutra" Janusza Morgensterna. Mogła być gwiazdą na miarę Poli Negri - wspominała zapomnianą aktorkę jej przyjaciółka. Gdyby żyła, Teresa Tuszyńska obchodziłaby 5 września 70. urodziny.

 • Nieskazitelna cera Blake Lively part 2

  ...pielęgnacyjne, bo to one dbają przecież o stan skóry, a tym samym jej wygląd. Sztuczki makijażystów i dobre kosmetyki do make-upu potrafią zdziałać cuda, jeśli jednak cera sama w sobie jest zadbana(...) nie widać jeszcze oznak starzenia się skóry, ale ten proces już się zaczął. I choć skóra jest jeszcze młoda, to już nie tak doskonała i perfekcyjna, jak jeszcze kilka lat temu. Żeby za 10 lat jej wygląd...

 • Kompleksy hollywoodzkich gwiazd

  Są piękne i bogate. Mogą pochwalić się kreacjami od najlepszych projektantów, goszczą na okładkach poczytnych pism. Mężczyźni na całym świecie skrycie do nich wzdychają i... oddają na nie swoje głosy w rankingach na najpiękniejsze kobiety świata. One jednak uważają siebie za brzydule. Kto to taki?

 • "Na sygnale": Szantaż...

  Dziewczyna zacznie błagać, by pogotowie zawiozło ją do szpitala... I wyzna, że wcale nie chce wychodzić za mąż - bo tak naprawdę nie kocha narzeczonego, tylko jego brata. Chwilę później w rodzinie pana młodego wybuchnie ostra bójka i poleje się krew. Aż w końcu do akcji wkroczy Strzelecki: - Panowie, dajcie spokój! Bo zaraz tu pogrzeb będzie nie wesele! Panna młoda kompletnie się załamie...

 • Pomiędzy rzeczywistością i fikcją

  Futurystyczny "Kongres", apokaliptyczna komedia "To nie koniec świata", thriller "Paranoja", film wojenny "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" i dramat "Sekret afrykańskiego dziecka" to produkcje, które w piątek, 13 września, zadebiutują na ekranach polskich kin.

 • Anna Dereszowska i jej 75 masażystek

  ..., jakby zajmowało się nią jednocześnie 75 masażystek! Efekt? Cera zyskała zdrowego i promiennego blasku. Na koniec zostało zadbanie o okolice oczu specjalną końcówką, którą Anna Dereszowska jako młoda mama z pewnością jeszcze nie raz użyje jako ratunek po nieprzespanej nocy. Dowiedz się więcej o Philips Visapure Advanced.

 • Kim Kardashian się głodzi! Je tylko 600 kalorii dziennie!

  ...z amerykańskich stacji telewizyjnych. Kim Kardashian, jak każda panna młoda, chce wyglądać perfekcyjnie w tym ważnym dniu. Trochę chyba jednak przesadza z dietą! Portal Radar Online donosi, że celebrytka(...) ciepło lub krewetki" - dodaje. Ponoć czuje się z tym dobrze, a jej cera wygląda lepiej. Ostatnio zagraniczne media donosiły, że Kim Kardashian również obsesyjnie ćwiczy. Powinna trochę przystopować?

 • "Klan": Tragedia Laury Łącz! Nie może na siebie patrzeć!

  ...zatrzymał. Co z tego, że ktoś powie, że się dobrze trzymam? To nie znaczy, że jestem młoda - mówi, a pytana, czy widzi jakieś dobre strony w dojrzałości, bez wahania odpowiada, że nie. O urodzie...

 • Piotr Adamczyk znów zakochany?!

  ...mężczyźni, ale jest w niej również jedna, zjawiskowo piękna kobieta. To Greta Scarano (31 l.), jedna z najbardziej dziś popularnych młodych włoskich aktorek.  Oliwkowa cera, duże ciemne oczy, bujna fryzura...

Zdjęcia na temat: młoda cera