• Informacje na temat:

  młoda dziewica

Artykuły na temat: młoda dziewica
 • "M jak miłość": Łukasz boi się... dziewic?

  ...kochać - nie da za wygraną. Czy młoda Gruzinka przekona Łukasza, by pozbawił ją dziewictwa? Czy dopnie swego i przeżyje swój pierwszy raz w ramionach Wojciechowskiego? Przekonamy się o tym już...

 • Agnieszka Więdłocha: Problemy z rozbieraniem

  Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów.

 • Młode gwiazdy w natarciu

  Co sezon rodzą się nowe gwiazdy i gwiazdeczki. Kto tej wiosny ma największe szanse, by znaleźć się na topie? Zawładnąć sercami publiczności, zdobić okładki kolorowych czasopism i zarabiać krocie? Oto nasze typy.

 • Madonna: 30 lat "Like a Virgin"

  To jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, a zarazem jeden z tych, który wywołał sporo skandali. 12 listopada 1984 roku ukazał się "Like A Virgin" Madonny.

 • "Na Wspólnej": Po szalonym wieczorze panieńskim wylądują w... areszcie

  .... - Bierzemy go! Policyjny patrol na sygnale Zaczną zamawiać kolejne drinki - dziewczyna Bonda, Krwawa Mary, Szalona kotka, Dziewica na plaży... A po balandze wesołe dziewczyny odprowadzą Pawła...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Ewa Farna o seksie

  Młoda piosenkarka poszła w ślady Gosi Andrzejewicz i w jednym z tabloidów wyznała, że jest dziewicą i zamierza poczekać z "pierwszym razem" do momentu, gdy pozna mężczyznę swojego życia.

 • PKO Off Camera 2015: Kino, które "wytycza drogę"

  Dziewięć niezależnych filmów fabularnych z całego świata zostanie pokazanych w konkursie głównym "Wytyczanie drogi" 8. Festiwalu PKO Off Camera w Krakowie. O nagrodę w wysokości 100 tys. dolarów powalczą obrazy doceniane na światowych festiwalach filmowych.

 • Koszmarny sen Magdy

  W 13., ostatnim odcinku pierwszego sezonu "Klubu Szalonych Dziewic", Magda Mazurek (Anna Dereszowska) zrozumie w końcu, że miłością jej życia jest Jan (Jacek Poniedziałek). Czy aby nie za późno?

 • MO dołącza do składu Open'er Festival 2014. Kto jeszcze?

  Duńska wokalistka MO (czyt. "mu"), jeden z najważniejszych debiutów 2014 roku, wystąpi w Gdyni na Open'er Festival. Organizatorzy w ostatnim czasie ogłosili również występy Chromeo, Artura Rojka, Mayi Jane Coles, Jagwar Ma, Pablopavo i Ludzików, Coldair, Eric Shoves Them In His Pocket, Hatti Vatti i Fair Weather Friends.

Wideo na temat: młoda dziewica
 • 2 młode wina

  Kontynuacja przebojowej czeskiej komedii z 2008 roku pt. "Młode wino". Na ekranie znana z pierwszej części filmu dwójka przyjaciół - Honza i Jirka oraz nowi bohaterowie. Honza w końcu się ustatkował - wraz z Klarą mieszka w starej winnicy swojego dziadka. Z wielką pasją uprawia winorośl - podjął się skomplikowanej sztuki produkcji wina słomkowego, lecz póki co, spotykają go same porażki. Za to Jirka, który został w mieście, wciąż pakuje się w nowe kłopoty. Kiedy na jaw wychodzi jego romans z...

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

Dyskusje na temat: młoda dziewica
 • Przebije popularnością "BrzydUlę"?

  "Majka zawsze dziewica" powinien się nazywać ten serial. Kolejna produkcja, z której dowiemy się , że każda odnosząca sukcesy młoda singielka , to tak naprawdę zakompleksiona dziewczyneczka, która marzy o tym żeby siedzieć przy garach wśród gromadki dzieci i czekać na powrót męża-prezesa.

 • Re: Miłosz zdradzi Bożenkę w Walentynki!

  Stara to Ty tracisz najlepsze lata swego życia. Dostaniesz kolesia, który Cie puknie i znajdzie lepszą w te klocki. Bo Ty dziewica z ksiązkową wiedza podręcznikową. Pruj się stara pókiś młoda... bo póxniej nie pomoże puder óz gdy dupa stara będzie już:)

 • Re: Miłosz zdradzi Bożenkę w Walentynki!

  Stara to Ty tracisz najlepsze lata swego życia. Dostaniesz kolesia, który Cie puknie i znajdzie lepszą w te klocki. Bo Ty dziewica z ksiązkową wiedza podręcznikową. Pruj się stara pókiś młoda... bo póxniej nie pomoże puder óz gdy dupa stara będzie już:) sam sie pukaj tzreba sie szanowac,bo takie co je pukaja na lewo na prawo to pozniej nikt nie bedzie chcial,.lepiej zaczekac na kogos