• Informacje na temat:

  młoda katarzyna figura

Artykuły na temat: młoda katarzyna figura
 • Katarzyna Figura szuka schronienia u syna! Dalej ucieka przed Kaiem!

  ...roku szkolnego, czyli w czerwcu. Katarzyna jest wyraźnie zmęczona ciągłą walką z Kaiem, a cała niestabilna sytuacja na pewno niekorzystnie wpływa na córki byłych małżonków. Możliwie, że przeprowadzka...

 • "Nerd": Jak żyć bez internetu?

  W Łodzi kończą się zdjęcia do filmu "Nerd", opowiadającej historię młodego chłopaka uzależnionego od internetu.

 • Katarzyna Dowbor: Spisałam testament

  W ostatnim czasie tabloidy rozpisywały się, że Katarzyna Dowbor (60 l.) będzie otrzymywać bardzo niską, wręcz "głodową" emeryturę - dziennikarka przez wiele lat miała odprowadzać jedynie tzw. "uzysk", czyli podatek od połowy wynagrodzenia. W najnowszym wywiadzie sama zainteresowana odniosła się do tych informacji.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Katarzyna Figura opowiedziała o przyjaźni, która połączyła ją z Anną Przybylską

  ..."Mieszkam w Gdyni, to miasto kojarzy mi się z Anią. Tak wspaniałego człowieka jak Ania nie da się zapomnieć" - powiedziała z wyraźnym wzruszeniem Katarzyna Figura.   5 października mija już rok od(...).  Figura szuka jej śladów w Gdyni, bierze udział w inicjatywach upamiętniających Przybylską.   W Gdyni planowana jest projekcja filmów z Anną, Katarzyna będzie tam jednym z honorowych gości.  Wraca też...

 • Katarzyna Figura zagra diwę

  Katarzyna Figura zagra jedną z głównych ról w filmie Agnieszki Smoczyńskiej "Aria Diva", który realizowany będzie w ramach programu "30 minut".

 • Oliwia Bieniuk może liczyć na wsparcie ze strony Katarzyny Figury. Zrobi karierę aktorską?

  Katarzyna Figura (57 l.) gorąco wspiera córkę Anny Przybylskiej (†35 l.) i Jarosława Bieniuka (39 l.). Czy Oliwia Bieniuk (17 l.) zrobi aktorską karierę? Niewykluczone, bo już stawia pierwsze kroki w tej branży.

 • Katarzyna Figura z ogoloną głową

  Katarzynę Figurę ( "Żurek" , "Pociąg do Hollywood" ) z ogoloną głową i znane serial owe twarze, m.in. Marcina Bosaka (M jak miłość") i Martę Król ("Na dobre i na złe"), będzie można oglądać w spektaklu "Alina na zachód", wystawianego na deskach warszawskiego Teatru Dramatycznego. Historię rozgrywającą się na przedmieściach wielkiego miasta wyreżyserował Paweł Miśkiewicz. Premierę zaplanowano na sobotę, 7 stycznia.

 • Figura: Czuję się seksowna, młoda i ładna

  Katarzyna Figura nie wstydzi się swoich zmarszczek i metryki. Nie ma w planach także odmładzających operacji plastycznych. - To idiotyzm. Wszyscy wiedzą, ile mam lat - mówi.

 • Figura & Buzek: "Zemsta" w oczach kobiet

  Kończą się prace nad filmową adaptacją "Zemsty" Aleksandra Fredry. Na planie filmu Andrzeja Wajdy spotkała się plejada polskich gwiazd, w tym jedyne kobiety w obsadzie - Katarzyna Figura ( "Ajlawju" ), grająca Podstolinę i Agata Buzek ( "Wiedźmin" ), która wcieliła się w postać Klary. Obie aktorki twierdzą, że ich bohaterki to kobiety jak najbardziej współczesne.

Zdjęcia na temat: młoda katarzyna figura
Dyskusje na temat: młoda katarzyna figura