• Informacje na temat:

  młoda madonna

Artykuły na temat: młoda madonna
 • Madonna (56 l.) znów jest samotna! Właśnie kazała spakować walizki swojemu młodemu kochankowi, Timorowi Steffensowi (26 l.)…

 • Madonna: 30 lat "Like a Virgin"

  To jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, a zarazem jeden z tych, który wywołał sporo skandali. 12 listopada 1984 roku ukazał się "Like A Virgin" Madonny.

 • Madonna: Jej córka wstydzi się za nią!

  Madonna, jak wiele innych hollywoodzkich piosenkarek, modelek, czy aktorek, nie ma oporów, by wiązać się z dużo młodszymi partnerami. Podobnie jak Demi Moore czy Jennifer Lopez próbuje układać(...) Brahimem Zabatem. Okazuje się, że żadnego z tych związków nie akceptowała jej córka, Lourdes! Dziewczyna ponoć wstydzi się za matkę! "Powiedziała jej wprost, że robi z siebie pośmiewisko, ale Madonna...

 • Joe Franklin, pionier talk-show, nie żyje

  Zmarł słynny amerykański radiowiec i pionier w prowadzeniu programów talk-show. Joe Franklin przez ponad 3 dekady robił wywiady z największymi sławami. Na koncie ma rozmowy m.in. z Charlie Chaplinem, Salvadorem Dali, Marilyn Monroe, Lizą Minnelli, Andym Warholem czy Madonną.

 • Madonna zatrudniła córkę

  W poszukiwaniu inspiracji do najnowszej kolekcji Madonna nie musiała szukać daleko. W kreowaniu kolekcji "Material Girl" królowa pop połączyła swoje siły z 13-letnią córką Lourdes . Kolekcja obejmować będzie liczne fasony dżinsów, butów, rękawiczek, biżuterii i dodatków.

 • Renee Zellweger: Co się stało z jej twarzą?

  Co się stało z Renee Zellweger - to pytanie nie schodzi z czołówek światowych serwisów informacyjnych. Aktorka, która pojawiła się na gali Elle Women, wywołała prawdziwą sensację w mediach, które zastanawiają się, czy... to naprawdę ona!

 • Stała się znana dzięki głośnej kreacji w "Dynastii Tudorów", gdzie wcieliła się w postać kontrowersyjnej królowej, Anny Boleyn. Teraz znów podbija serca widzów w "Grze o Tron" jako Margaery Tyrell, młoda narzeczona króla Joffreya.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Maryla Rodowicz o zabiegach upiększających: „Nie korzystam”

  ...dziureczki odbijają światło. Noszą je i Madonna i Beyonce. Wszyscy, którzy chcą pokazać trochę ciała, wkładają kabaretki" - dodała. Na ile lat wygląda?

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".