• Informacje na temat:

  młoda piosenkarka polska

Artykuły na temat: młoda piosenkarka polska
 • Majka Jeżowska na wakacjach z młodym przyjacielem!

  Po intensywnym sezonie koncertowym piosenkarka wybrała się na zasłużony urlop na Zanzibar - wyspę na Oceanie Indyjskim. Jako że ponad rok temu rozstała się z wieloletnim partnerem Dariuszem(...): owoce morza i warzywa, a ja leżałam na plaży, biegałam i cieszyłam się, że... nie mam zasięgu w telefonie! - uśmiecha się piosenkarka. Odwiedziła też Prison Island, gdzie karmiła 200-letnie...

 • Zaz powraca do Polski na jeden koncert

  5 grudnia fani muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć Zaz w Progresja Music Zone w Warszawie podczas jedynego koncertu w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.

 • Stan Borys znalazł nową podopieczną! Jego młoda narzeczona będzie zazdrosna?

  ...stronie Anna Cyzoń, bo o niej mowa, to młoda, uzdolniona piosenkarka. Polskim fanom muzyki popularnej i rockowej nie taka nieznana. W 2010 roku niewiele brakowało, a Anna reprezentowałaby nasz...

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • "Tacy jesteśmy": Sezon drugi startuje w Polsce

  W marcu na antenę FOX powróci rodzina Pearsonów. Sezon drugi amerykańskiego hitu składa się z osiemnastu odcinków.

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Monice Kuszyńskiej.

 • Edyta Górniak wraca do Polski? Koszt życia w Stanach przerażająco wysoki!

  Pięćdziesiąt tysięcy złotych - tyle miesięcznie kosztuje Górniak pobyt w USA. Wynajem domu, dojazdy taksówkami (piosenkarka wciąż nie ma prawa jazdy), prywatna szkoła syna i bieżące wydatki. - Koszty życia są tu kilka razy wyższe niż w Polsce - poskarżyła się ostatnio w wywiadzie. A to jest problem, bo Górniak nie zarabia w dolarach, a w złotówkach - wszystkie projekty, nad którymi pracuje...

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Anna Korcz gorzko o Polsce: Ludzie są roszczeniowi, nie widzę wzajemnego szacunku

  Anna Korcz (48 l.) uważa, że życie w Polsce nie należy do najłatwiejszych. Aktorka jest rozczarowana przede wszystkim ludźmi, którzy nie dając nic w zamian, wymagają wiele od innych.

 • Zaz oddaje hołd Paryżowi (nowa płyta "Paris")

  Na 10 listopada wyznaczono datę premiery nowej płyty Zaz - jednej z największych obecnie gwiazd piosenki francuskiej. "Paris" to hołd oddany stolicy Francji.