• Informacje na temat:

  młode kino

Artykuły na temat: młode kino
 • "Wiedźmy": Premierowe odcinki w Kino Polska

  Kino Polska zaprasza na kolejne premierowe odcinki serialu obyczajowego „Wiedźmy”.

 • Wręczono nagrody festiwalu filmowego "Ale Kino!"

  Złote Koziołki - główne nagrody 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! otrzymały obrazy: "Daleko, daleko", "Głos pozbawionych głosu", "Bursztynowy amulet" i "Noc ponchongasów". Werdykt ogłoszono w sobotę, 6 grudnia, w Poznaniu.

 • Uwielbia kino niezależne!

  Mucha bardzo lubi i ceni polskie kino niezależne. Radomskie Kameralne Lato to jedna z jej ulubionych imprez filmowych. Rok temu aktorka spędziła w Radomiu cały tydzień, w tym roku - ze względu na swój(...) ludzi, którzy - tak jak ja - kochają niezależne kino - obiecała Ania na zakończenie imprezy.

 • Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!" rozpoczęty

  Koncertem największych przebojów z cyklu filmowego o Panu Kleksie rozpoczął się w niedzielę, 30 grudnia, w Poznaniu Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!". Widzowie przez tydzień zobaczą ponad sto pełno- i krótkometrażowych produkcji nakręconych dla dzieci i młodzieży.

 • "Grupa Specjalna Kryzys": Nowy japoński serial sensacyjny w TVP2

  ...21 października Dwójka zaprasza na 10. odcinkowe, widowiskowe, przygodowe kino akcji opowiadające o kulisach pracy jednostki specjalnej japońskiej policji.

 • "Uczciwa kobieta" z Maggie Gyllenhaal w Ale kino+

  4 marca na antenie Ale kino+ zadebiutuje 9-odcinkowy serial "Uczciwa kobieta" z główną rolą Maggie Gyllenhaal, za którą aktorka otrzymała w styczniu Złoty Glob.

 • Seriale kryminalne „Broadchurch” i „Dicte” na wakacje w tv

  Lato w Ale kino+ upłynie pod znakiem premier seriali z charyzmatycznymi kobietami w rolach głównych.

 • Ok.100 produkcji na Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!"

  Ponad 100 filmów składa się na program 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!". Produkcje z całego świata będzie można zobaczyć w poznańskich kinach od 30 listopada. Większość filmów pokazywana jest w Polsce po raz pierwszy.

 • "Na dobre i na złe": Co się stało z Sarą Müldner?

  Widzowie zapamiętali ją dzięki roli uroczej Julki z "Na dobre i na złe". Młodej aktorce wróżono wielką karierę. Jednak ona zrezygnowała z serialu i zniknęła z show-biznesu. Co się stało z Sarą Müldner?

 • PKO Off Camera 2015: Kino, które "wytycza drogę"

  Dziewięć niezależnych filmów fabularnych z całego świata zostanie pokazanych w konkursie głównym "Wytyczanie drogi" 8. Festiwalu PKO Off Camera w Krakowie. O nagrodę w wysokości 100 tys. dolarów powalczą obrazy doceniane na światowych festiwalach filmowych.

Wideo na temat: młode kino
 • Grażyna Błęcka-Kolska o tragicznie zmarłej córce: Miała cudowne oko i kochała ludzi

  . Uważa, że do obowiązków dorosłych należy uwrażliwianie młodych ludzi i edukowanie, również poprzez wartościowe kino. (WideoPortal/x-news)

 • 2 młode wina

  Kontynuacja przebojowej czeskiej komedii z 2008 roku pt. "Młode wino". Na ekranie znana z pierwszej części filmu dwójka przyjaciół - Honza i Jirka oraz nowi bohaterowie. Honza w końcu się ustatkował - wraz z Klarą mieszka w starej winnicy swojego dziadka. Z wielką pasją uprawia winorośl - podjął się skomplikowanej sztuki produkcji wina słomkowego, lecz póki co, spotykają go same porażki. Za to Jirka, który został w mieście, wciąż pakuje się w nowe kłopoty. Kiedy na jaw wychodzi jego romans z...

 • Melasa

  Młode małżeństwo, Aldo i Monica, stara się znaleźć sposób na przetrwanie w kubańskim miasteczku.

Dyskusje na temat: młode kino