• Informacje na temat:

  młode kobiety galeria

Artykuły na temat: młode kobiety galeria
 • "Dobre zachowanie": Sezon drugi zadebiutuje w Polsce

  Główną bohaterką serialu "Good Behavior" jest Letty Dobesh, która po wyjściu z więzienia przypadkiem dowiaduje się o planach zamordowania młodej kobiety. Letty postanawia przeszkodzić zabójcy, przez co sama znajduje się na jego celowniku.

 • Trzeci sezon serialu "Dziewczyny" na DVD

  Trzeci sezon popularnego serialu HBO "Dziewczyny" zadebiutował w piątek, 23 stycznia, na płytach DVD.

 • "M jak miłość": ​Do twarzy im w... sukniach ślubnych

  ...panny młode w pokazie sukien ślubnych zaprojektowanych przez znaną kreatorkę mody Violę Piekut, który odbył się w weekend w Sali Kongresowej w ramach Targów Mody Ślubnej. Oprócz Julii, Agnieszki(...)", i Aleksandra Szwed, czyli Bayo Akijame z "Na krawędzi". - Dla każdej kobiety ślub jest jednym z najwspanialszych wydarzeń w życiu. Już przecież jako małe dziewczynki marzymy o białej sukni w welonem...

 • Jemima Kirke: Deser przed obiadem

  11 stycznia na antenie HBO zadebiutował czwarty już sezon niezwykle popularnych "Dziewczyn". "Zawsze miałam poczucie, że moje życie nie przypomina naszej produkcji" - mówi serialowa Jessa, czyli Jemima Kirke.

 • Alfabet mody "Beverly Hills, 90210"

  A jak adidasy Kultowe obuwie, które w latach 90. stało się szczególnie popularne. Noszone zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Szczególnymi fanami adidasów byli Steve i David. Z tym, że ten(...) odebrała Gwyneth Paltrow? Być może aktorka zainspirowała się serialem... J jak jeans Bez niego nie mogliby się obejść zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Spodnie blue jeans to atrybut nastolatków...

 • Bohaterowie i superbohaterowie

  Polska imigrantka w USA, superbohater w masce, zdradzana kobieta, rzeźbiarka z problemami i... małpka - oto bohaterowie ponad połowy z aż 9 filmów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 25 kwietnia.

 • Faceci w spódnicach i perukach na scenie Capitolu

  Jarosław Boberek, czyli Radosław Golonko z "Barw szczęścia", i Jacek Kawalec, czyli Tomasz Witebski z "Rancza", wkrótce wystąpią na scenie jako... kobiety! W najnowszej produkcji Teatru Capitol zagrają w spódnicach i perukach.

 • Współcześni mężczyźni: Żigolak, hedonista, fanatyk

  Aż dziewięć filmów trafi na ekrany polskich kin w piątek, 9 maja. Wśród nich widowiskowa "Transcendencja", komedie "Casanova po przejściach" i "Sąsiedzi", biograficzny "Seks, narkotyki i podatki" oraz "Powstanie Warszawskie" - pierwszy w dziejach kina dramat wojenny non-fiction .

 • Znani goście na weselu Gosi Baczyńskiej

  W tradycji hinduskiej deszcz na weselu wróży młodej parze nie tylko bogactwo, ale przede wszystkim pomyślność na dalsze życie. Tak też zadziało się w ogrodach Królikarnii, gdzie na kryształowych godach firmy Gosi Baczyńskiej bawiła cała śmietanka Warszawy tej prawo, jak i lewobrzeżnej.

 • Harmonia, świętość, przekleństwo

  Tylko trzy filmy zadebiutują w piątek, 2 maja, na ekranach naszych kin. Będą to: dokumentalny "Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości", amerykański horror "Diabelskie nasienie" oraz kazachski dramat "Lekcje harmonii".