• Informacje na temat:

  młode mamy wśród gwiazd

Artykuły na temat: młode mamy wśród gwiazd
 • Natalia Siwiec ma nową przyjaciółkę?! Ona też jest młodą mamą!

  Natalia Siwiec (34 l.) najwyraźniej po urodzeniu Mii zaczęła przyjaźnić się z innymi mamami, a wśród nich najwidoczniej znalazło się miejsce dla innej znanej w show-biznesie matki!

 • "Taniec z Gwiazdami": Wyznania jurora "Top Chefa"

  - Udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to była świetna decyzja, bo dobra energia płynąca z tańca jest dla mnie inspiracją - przyznaje Grzegorz Łapanowski, juror "Top Chefa". Zdradza też, jak godzi zawodowe obowiązki z intensywnymi treningami.

 • Tragedia w domu Nicole Bogdanowicz, gwiazdy serialu "Przyjaciółki"

  .... Tata jest poparzony i trafił do szpitala - czytamy w "Rewii". Informacja ta szybko dotarła do serialowej mamy, Magdaleny Stużyńskiej-Bauer. - Magda natychmiast zadzwoniła do Nicole, żeby dodać jej(...) kampanię, której celem jest promowanie pozytywnych cech charakteru wśród młodzieży, takich jak uczciwość, sprawiedliwość, okazywanie szacunku innym. Poza tym aktorka bardzo ceni sobie ustabilizowane...

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Które gwiazdy ukrywają operacje plastyczne?

  Tylko nieliczne gwiazdy potrafią się przyznać do tego, że sekretem ich wyglądu są operacje plastyczne. Którzy celebryci najprawdopodobniej oddali się w ręce chirurga, a teraz skrzętnie to ukrywają?

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną rolę w obrazie s-f "Interstellar".

 • Joanna Krupa dołącza do reszty gwiazd Hollywood! Też ją molestowali!

  Sprawa Harveya Weinsteina (66 l.) wywołała w Stanach lawinę szczerych wyznań znanych gwiazd, które padły ofiarą molestowania. Wśród nich znalazła się także nasza Joanna Krupa...

 • Kto stoi za sukcesami Dawida Kwiatkowskiego i Saszan?

  Co mają wspólnego Dawid Kwiatkowski, Saszan i Jula, poza tym, że zostali gwiazdami wśród nastoletniej publiczności? Wszyscy oni wydają muzykę pod szyldem tej samej wytwórni płytowej.

 • ​"Ojciec Mateusz": Mnóstwo wielkich gwiazd w nowym sezonie!

  Zaproszenie do udziału w nowych odcinkach "Ojca Mateusza", których emisję TVP1 rozpocznie 31 sierpnia, przyjęło mnóstwo gwiazd doskonale znanych fanom seriali z ról w najpopularniejszych polskich produkcjach...

 • Poskromić Ewę Kasprzyk

  "Jestem bardzo zadziorną kobietą, ale Janek ma na mnie swoje sposoby i potrafi mnie poskromić" - mówi uczestniczka 'Tańca z Gwiazdami", Ewa Kasprzyk.

Zdjęcia na temat: młode mamy wśród gwiazd