• Informacje na temat:

  młode partnerki

Artykuły na temat: młode partnerki
Zdjęcia na temat: młode partnerki
Wideo na temat: młode partnerki
 • Jeżowska: Związek z młodym mężczyzną uskrzydla dojrzałą kobietę. Moi rówieśnicy są zaniedbani i zakompleksieni

  Majka Jeżowska (58 l.) poparła Ewę Kasprzyk, która uważa, że młodzi mężczyźni są zdecydowanie atrakcyjniejsi od dojrzałych panów. Wokalistka stwierdziła w rozmowie z Wideoportalem, że mężczyźni po pięćdziesiątce są zazwyczaj zaniedbani, przemęczeni i nie chce im się dbać o swoją partnerkę. Natomiast związek z młodym mężczyzną uskrzydla i dodaje kobiecie energii. Uważa, że młodzieńcy często mocno zakochują się w starszych od siebie wybrankach. W rezultacie każda ze stron może nauczyć się...

 • "Na dobre i na złe": Zwiastun odcinka 655.

  . Tymczasem doktor Stanisławski przywozi do Leśnej Góry biznesmena Lipskiego, który doznał urazu nogi, grając w tenisa. Do szpitala trafia młode małżeństwo: Kalina - gotowa na wszystko, by jak najszybciej

 • Tymon Tymański o romansie z 13-latką: Zakochałem się

  45-letni Tymon Tymański nie ukrywa swojej słabości do bardzo młodych kobiet. Jego obecną partnerką jest 26-letnia Marysia. Wcześniej muzyk związany był m.in. z córką Roberta Brylewskiego, Sarą. Gdy dziewczyna poznała Tymańskiego, miała zaledwie 13 lat. Jak wokalista tłumaczy dziś swoje "inspiracje"? "Byliśmy ze sobą osiem lat i przeżyliśmy ten czas w przyjaźni i wsparciu. (...) Zakochałem się" - wyznaje. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: młode partnerki
 • Re: "M jak miłość": Prośba o pomoc

  Marcin wybiera w serialu takie mułowate partnerki i szybko się z nimi nudzi jak w życiu bywa ,dlatego ma takie ciągoty na skok w bok -Marcin to wyrazista fajna postać w serialu i jedyny który nie nosi wyliniałej brody ,dlatego przez fanki serialu uważany jest za młode i apetyczne ciacho -tak trzymaj !

 • Re: "Przyjaciółki": Anka i Maciek pójdą na całość!

  Nieudacznikiem to Ty jesteś i Ci milionerzy bo aby mieć młodszą to muszą szastać kasą aby te chciały zwrócić na nich uwagę bo gdyby kasy nie mieli to te młode nawet by na nich nie spojrzały(...) miała. Mam teraz 34 lata i wszystkie moje partnerki były ode mnie starsze, pierwsza miała 52 lata, druga 44 lata, trzecia 35 lat a teraz spotykam się z 42 latką.

 • Re: Prus nie jest już dziewczyną Majdana!

  Obecnie młode Polki to zakłamane i złośliwe cwaniary. Nie nadają się na partnerki życiowe.