• Informacje na temat:

  młode talenty

Artykuły na temat: młode talenty
 • "1983": "Wizytówką serialu są talenty Polaków"

  ..."Wizytówką '1983' są talenty Polaków, bo ten serial jest robiony praktycznie w całości przez rodzimą ekipę twórców i aktorów. To dowód na to, że Polak potrafi - mówi Agnieszka Holland. Pierwszą polską produkcję Netflixa będzie można oglądać od 30 listopada.

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

 • Kayah przyłapana z młodym muzykiem! Tygodnik publikuje zdjęcia

  ...zgodziła się bez wahania. Nie tylko dlatego, że ceniła Amy jako artystkę, ale też dlatego, że zawsze chętnie wspiera młode talenty. Po koncercie muzycy postanowili uczcić udaną imprezę. Kayah nie...

 • "We are the best!" : Punk wiecznie żywy

  Lukas Moodysson wraca do tematyki, w której czuje się najlepiej: historii młodych outsiderów, nastolatków odstających od otoczenia. W przeciwieństwie jednak do ciężkiej tonacji "Fucking Amal" czy "Lilja 4-ever", "We are the best!" jest lekki, cudownie zabawny i genialnie wręcz zagrany przez trzy młode debiutantki.

 • "Ojciec Mateusz": Mateusz pomoże młodej artystce oskarżonej o morderstwo

  Natalia wpadnie na pomysł, by zorganizować festiwal "Kobiety górą", podczas którego mieszkanki Sandomierza mogłyby zaprezentować swoje talenty. Znajome zasugerują jej, że do udziału w imprezie powinna zaprosić młodą plastyczkę tworzącą niezwykłe rzeźby ze sznurka. Gospodyni księdza Żmigrodzkiego wybierze się z wizytą do Moniki. Wejdzie do pracowni artystki i zobaczy dziewczynę pochyloną nad...

 • Wojciech Modest Amaro: Mamy gigantyczny potencjał

  Już w środę, 26 listopada, zobaczymy finał show "Top Chef". Jego juror, Wojciech Modest Amaro - najbardziej utytułowany szef kuchni w Polsce, zdradza, co ceni u innych kucharzy i kto jest jego faworytem w wyścigu po 100 tys. zł oraz miano kulinarnego mistrza.

 • Sława Przybylska czuje się niepotrzebna? "Świat należy do młodych, to oni są dziś ważni"

  ...warto byłoby zasiąść w jury programu, który wyławia talenty? - Dorobek mam. Koncertuję raz, dwa razy w miesiącu, ale świat należy do młodych, to oni są ważni. Jeśli jednak ktoś się zgłosi, to ja...

 • Verba "Chce się żyć": Wiosna i miłość są podobne

  Najpopularniejszym klipem na stronach Interii jest teledysk "Chce się żyć" duetu Verba.

 • Zdaniem czytelników: Czas na nowe talenty!

  Drugi sezon odkrywa nowe taneczne i wokalne talenty. Premiera najnowszego sezonu już za nami, a co przed nami?

 • "Mali Giganci": Bitwa drużyn Mozila, Chincz i Lesz

  Od dzisiejszego odcinka "Małych Gigantów" w programie rywalizować ze sobą będą nie pojedynczy uczestnicy w parach, a drużyny. Co się wydarzy na scenie popularnego show, zobaczymy już w sobotę, 21 marca w TVN.

Zdjęcia na temat: młode talenty
Dyskusje na temat: młode talenty
 • Re: ​"Wojenne dziewczyny": Będzie drugi sezon?

  czas na młode talenty, nie tylko w muzyce, ale i w filmie. Ile można słuchac i ogladać wiecznie te same piosenki oraz ponaciągane geby?

 • Re: ​"Wojenne dziewczyny": Będzie drugi sezon?

  Czas na młodość. Za dużo było wiecznie tych samych twarzy. a te wpychane do seriali dzieci celebrytów i aktorów - to kaszana. W muzyce i piosence też czas na młode talenty. Starzy mają inne szanse (popatrzcie, jak babina Rodowicz dorabia sobie udając młodą)