• Informacje na temat:

  młody adam sztaba

Artykuły na temat: młody adam sztaba
 • Adam Sztaba pochwalił się fotkami ze ślubu!

  ...​Adam Sztaba (41 l.) znów jest żonaty! Po rozwodzie z Dorotą Szelągowską przyszedł czas na zawarcie związku małżeńskiego z aktualną ukochaną, Agnieszką. Muzyk podzielił się fotkami z tej wyjątkowej uroczystości.

 • "Must Be The Music" i oburzony Adam Sztaba: To było chamstwo!

  W niedzielnym (28 września) odcinku "Must Be The Music" zobaczycie zespół Śtuderanci, który agresywnie zareagował na werdykt jury. Szczególnie oberwało się Korze i Piotrowi Roguckiemu.

 • Zaskakujący obrót spraw! Chodzi o Kukulską i Szelągowską!

  ...z porad Doroty już nie korzystała.  Choć obie miały do siebie sentyment i bardzo dobrze sobie życzyły, życie oddaliło je od siebie. Adam Sztaba rozwiódł się z Dorotą, w styczniu ubiegłego roku urodził(...)Kiedyś żyły w wielkiej przyjaźni. Dorota była żoną Adama Sztaby (42), przyjaciela domu pani Natalii, który stworzył z nią wiele artystycznych projektów.  Szelągowska także była częstym gościem domu...

 • "Must Be The Music": Paula Brzóska i Besides w finale

  Poznaliśmy zwycięzców drugiego i ostatniego półfinału ósmej edycji "Must Be The Music".

 • Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska: Trudne relacje matki i córki!

  .... Jak we włoskiej rodzinie" – śmieje się pisarka.  Wspierała córkę, gdy bardzo młodo wyszła za mąż. Pomagała jej wychować 16-letniego już Antka. Przeżywała z Dorotą rozwód z Adamem Sztabą, a potem(...), których może nie powinna. To dzięki niej chłopak pierwszy raz siadł za kierownicą, chociaż na zrobienie prawa jazdy był za młody. Także ona zabierała go na strzelnicę. Wnuczkę chce nauczyć życiowej...

 • Adam Sztaba po ślubie

  W czwartek (30 maja) w Rzucewie (Pomorskie) ślub wzięli Adam Sztaba (39 l.) i Dorota Szelągowska (33 l.).

 • Śluby 2013 roku!

  ...do ołtarza poszła o kulach, ze złamaną nogą. 30 maja z kolei w Rzucewie nad Zatoką Pucką swój związek z jedenastoletnim stażem zalegalizowali Adam Sztaba i Dorota Szelągowska. Świadkami była(...) weselnym w Trębkach Nowych. O bezpieczeństwo młodych dbało 20 ochroniarzy. W cieniu ślubu Roberta Lewandowskiego związek małżeński zawarł bokser Marcin Najman. Jego wybranką została Julita...

 • Adam Sztaba będzie jurorem

  Muzyk Adam Sztaba, piosenkarka Reni Jusis oraz kompozytor Robert Amirian będą jurorami w nowym show rozrywkowym dla młodzieży - "My Camp Rock". Start programu już w sobotę, 14 sierpnia, na kanale Disney Channel.

 • "Must Be The Music": Adam Sztaba... gościnnie

  Podczas trzeciego półfinału "Must Be The Music. Tylko muzyka" (niedziela, 29 kwietnia) gościnnie wystąpi... juror programu, Adam Sztaba, i nagrodzony właśnie Fryderykiem Atom String Quartet.

 • Adam Sztaba: Nie ulegamy presji

  "Ten program trzyma poziom. Jesteśmy konsekwentni, nie ulegamy presji, żeby robić tanie show" - mówi kompozytor Adam Sztaba, który po raz piąty zasiada w jury "Tylko muzyka. Must be the music".