• Informacje na temat:

  młody brad pitt

Artykuły na temat: młody brad pitt
 • Być jak Brad Pitt

  Choć przez większość swojego życia mieszkał w małej miejscowości, zawsze ciągnęło go do dużych aglomeracji. Zdaniem Kamila Kuli, to właśnie w nich człowiek ma szansę rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Tutaj także czyha na młodych ludzi wiele niebezpieczeństw i pokus. Czy potrafi im się oprzeć?

 • "Furia": Brad Pitt weteranem II wojny światowej

  24 października na ekranach kin zadebiutuje wojenny film "Furia" z Bradem Pittem w roli dowódcy czołgu, którego załoga musi zmierzyć się ze świetnie wyszkolonym oddziałem niemieckich żołnierzy.

 • Aniston zaprosiła Brada Pitta na ślub

  Jak donoszą amerykańskie media, aktorka na swój ślub z Justinem Therouxem zaprosiła nie tylko byłą teściową, ale także Brada Pitta i Angelinę Jolie. Jest to przełom, gdyż dotąd 43-latka, znana m.in(...) filmu "Pan i pani Smith". Z całej sytuacji najmniej zadowolony jest przyszły pan młody, który obawia się, że obecność Pitta zakłóci to ważne dla niego wydarzenie. Niemniej jednak cieszy się, że...

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  - "Furia" nie jest typem kina wojennego, do którego przywykliśmy - przekonują twórcy produkcji, która 24 października wejdzie na ekrany polskich kin. - Żaden inny film nie pokazuje tak dosadnie namacalnej grozy wojny - dodają.

 • Brad Pitt rzuci aktorstwo?

  ...45-letni Brad Pitt uważa, że granie w filmach jest odpowiednie dla młodych ludzi. W jednym z wywiadów przyznał, że zastanawia się nad odejściem na emeryturę.

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Zakościelny opuszcza Polskę

  Polski Brad Pitt - Maciej Zakościelny (27 l.) opuszcza ojczyznę i wyjeżdża do USA. Aktor zrezygnował z gry w serial u "Kryminalni" i postanowił zrobić karierę za oceanem. Dodatkowym, jeśli nie decydującym bodźcem do wyjazdu okazała się miłość.

 • "Selma": Mija 60 lat od dramatycznych wydarzeń

  60 lat temu w sercu Alabamy rozegrały się dramatyczne wydarzenia, które na zawsze odmieniły oblicze USA. Przebieg amerykańskiej "Krwawej Niedzieli" i jej konsekwencje upamiętnia oscarowa "Selma" - jeden z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku. W kinach od 10 kwietnia.

 • Jolie została sztucznie zapłodniona

  Angelina i Brad zdecydowali się na sztuczne zapłodnienie, by uniknąć konieczności starania się o dziecko w tradycyjny sposób - przecież to takie męczące!

 • Zielony strach. Ekoterroryzm na ekranie

  "Najpoważniejszym zagrożeniem dla bezpieczeństwa wewnątrz kraju jest obecnie ekoterroryzm" - ogłosił w 2005 roku zastępca dyrektora generalnego FBI John Lewis, uznając członków radykalnych organizacji ochrony przyrody i praw zwierząt za równorzędnych z autorami krwawych zamachów bombowych. Czy słusznie? Obecny na polskich ekrany dramat "Night Moves" stanowi kolejną próbę odpowiedzi na to pytanie.

Zdjęcia na temat: młody brad pitt
Dyskusje na temat: młody brad pitt