• Informacje na temat:

  młody hołdys

Artykuły na temat: młody hołdys
 • Hołdys: Fanka podcięła sobie dla mnie żyły!

  Bycie gwiazdą tylko pozornie jest łatwe i przyjemnie. Przekonuje o tym ostatnio sam Zbigniew Hołdys (62 l.), który nie miał szczęścia do niektórych fanów. Muzyk w latach 70. i 80. należał do(...), która przydarzyła się Sewerynowi Krajewskiemu. W latach 70. fanka podcięła sobie żyły pod jego drzwiami. Nie udało się jej uratować, a młody wówczas i niedoświadczony Zbyszek z pewnego rodzaju podziwem...

 • Zbigniew Hołdys: Ludzki rytuał zwany gwiazdorzeniem

  O wypowiedź na temat zjawiska wody sodowej u artystów poprosiliśmy Zbigniewa Hołdysa.

 • ...w spokoju poczytać. I na festiwalu nie jestem od wielu lat. (Facebook) Zbigniew Hołdys, muzyk i publicysta: Od kiedy żyję ta dyskusja trwa. Każdy festiwal jest rozjeżdżany jako dno kompletne...

 • Hołdys i Kazik w szkole

  Zbigniew Hołdys został prezesem, a Kazik Staszewski wiceprezesem niewielkiego warszawskiego liceum. "To jest piękna szkoła w brzydkim budynku" - mówi były lider Perfectu.

 • Hołdys o dopalaczach: Jestem za

  Muzyk Zbigniew Hołdys (58 l.) - jak informuje jeden z dzienników - jest zdeklarowanym przeciwnikiem zakazu wszelkich narkotyków, także dopalaczy, o których ostatnio głośno.

 • Zbigniew Hołdys: Etap selekcji

  Do połowy września Zbigniew Hołdys przyjmuje zgłoszenia od młodych talentów, którzy chcieliby razem z nim zagrać na nowej płycie. Były lider Perfectu właśnie ogłosił, że powraca na muzyczną scenę. - Teraz jestem na etapie domykania selekcji utworów, które by pokazywały najpełniej to, co myślę i jak gram - mówi INTERIA.PL Hołdys.

 • Rodowicz przeciwko dopalaczom

  ..."Młody człowiek ma niestety to do siebie, że lubi 'odlecieć'" - mówi Maryla Rodowicz . Piosenkarka zdecydowanie opowiada się po stronie przeciwników dopalaczy.

 • Hołdys chce zmienić muzykę!

  - Pamiętajcie, że historia Perfectu, Heya czy Sistars zaczynała się od jednego występu - podkreśla w rozmowie z INTERIA.PL Zbigniew Hołdys. W sobotę, 21 lutego, TVP2 wyemitowała premierowy odcinek nowego show muzycznego "Hit Generator".

 • Zbigniew Hołdys odchodzi z MTV!

  Jak poinformował Zbigniew Hołdys, po 10. miesiącach kończy on współpracę ze stacją telewizyjną MTV Classic. Ta wiadomość na pewno zmartwi wszystkich miłośników programu słynnego muzyka, "Hołdys Guru Limited". Nieoficjalnie mówi się, iż Hołdys otrzymał już propozycję od jednej z ogólnopolskich telewizji na prowadzenie autorskiego programu.

 • Hołdys: Dzień rockera

  Nie było to w Sali Kongresowej, nie było wielkich tirów ze sprzętem, setek ochroniarzy i wielkich świateł. Nikt, kto chciał robić zdjęcia, nie musiał mieć kamizelki z napisem "Foto". Wystarczyło wejść do podziemi wydziału architektury i usiąść na szerokiej kanapie, mając po lewej podłużny bar z uwijającymi się małolatkami, a przed sobą ekran rzutnika.