• Informacje na temat:

  młody krzesimir dębski

Artykuły na temat: młody krzesimir dębski
 • Radzimir Dębski zaczyna gwiazdorzyć? "Na knajpy wydaję wszystko, co mam"

  Radzimir Dębski (28 l.) coraz lepiej czuje się w show-biznesie. Ostatnio udzielił wywiadu, w którym pochwalił się, że wszystkie zarobione pieniądze wydaje na jedzenie w knajpach.

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Anna Jurksztowicz zostanie babcią!

  ...! Jednak to nie Radzimir (30 l.), czyli syn piosenkarki i jej męża, kompozytora Krzesimira Dębskiego (63 l.), postarał się o powiększenie rodziny, ale jego młodsza siostra Maria, najmniej znana(...) człowiek jest młody i ma małe dzieci. Już nie mogę się doczekać kolejnych dzieci w rodzinie! Cieszy się również Krzesimir. Czy możemy spodziewać się kolejnego nietypowego imienia w tej rodzinie...

 • Szyc i Urbańska w wokalnym duecie

  Trwa nagrywanie muzyki do filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa warszawska 1920". Kompozytorem jest Krzesimir Dębski, a promujący film utwór zaśpiewają odtwórcy głównych ról - Natasza Urbańska i Borys Szyc.

 • "W rytmie serca": Kto jest kim w serialu "W rytmie serca"?

  ...wcielają się w nowej produkcji Tadeusza Lampki... Doktor Adam Żmuda (Mateusz Damięcki) to bardzo utalentowany chirurg, ciekawy świata i ludzi młody lekarz, dla którego najważniejsze jest dobro pacjentów(...) pracy i spędza w przychodni każdą wolną chwilę, oczekując tego samego od swych młodych współpracowników. Zych - jak się okaże - doskonale znał rodziców Żmudy, a nawet pomógł Adamowi przyjść na świat...

 • "Give Peace a Chance" na start Life Festival Oświęcim 2012

  Dzieła muzyki filmowej na troje skrzypiec i orkiestrę w wykonaniu filharmoników krakowskich i zaproszonych gości będzie można usłyszeć 10 maja na rozpoczęcie Life Festival Oświęcim 2012.

 • Europejski kandydat

  ...min, Polska, 2007 Reżyseria: Wojciech Adamczyk Scenariusz: Robert Brutter, Jerzy Niemczuk Zdjęcia: Włodzimierz Głodek Muzyka: Krzesimir Dębski Aktorzy: Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski(...) nowego wniosku. Do pomocy zgłasza się Klaudia, której młody praktykant wyraźnie przypadł do gustu. Kusy odkrywa, że obrazy, rzekomo zakupione przez Jerry'ego dla ambasady amerykańskiej, zostały ukryte...

 • "Zew morza" zrekonstruowany

  Niemy film "Zew morza" Henryka Szaro - zrekonstruowany cyfrowo przez Filmotekę Narodową - zostanie zaprezentowany w sobotę, 30 listopada, w warszawskim kinie Iluzjon. Pokazowi towarzyszyć będzie muzyka Krzesimira Dębskiego, lidera grupy String Connection. Orkiestrę poprowadzi sam kompozytor.

 • Mój przepis na gwiazdę

  ...miłości", a okazało się, że powiedział to pierwszy Jan Paweł II. Choć wtedy nie wiedział, że wymyśla tytuł do naszego musicalu. Teraz trwają próby... - Intensywne, bo skomponowane przez Krzesimira Dębskiego piosenki są piękne, ale do najłatwiejszych nie należą. Podobnie choreografia Agustina Egurroli. Kto chce obejrzeć pierwsze spektakle, niech się śpieszy - Teatr Palladium rozpoczął już...

 • Hoffman na miarę "Potopu"

  28 czerwca ruszą zdjęcia do "Bitwy Warszawskiej 1920" Jerzego Hoffmana. Zostaną zrealizowane w technologii 3D. Piłsudskiego, który nie będzie głównym bohaterem filmu, zagra Daniel Olbrychski. W obsadzie znajdą się także Borys Szyc i Natasza Urbańska.