• Informacje na temat:

  młody lekarz

Artykuły na temat: młody lekarz
 • "Klan": Borys zostanie lekarzem, a Kamila panią doktorową?

  ...tak fachowo, że ludzie pomylili cię z lekarzem. - Bo tydzień wcześniej miałem zajęcia o zatrzymaniu akcji serca i ćwiczyliśmy obsługę defibrylatora... - No, wiem! I cię podziwiam! Chyba mogę? Skoro nawet lekarz z pogotowia cię chwalił, że uratowałeś tamtemu życie. - No, bo może i uratowałem... - Mówisz to tak, jakby to była dla ciebie bułka z masłem... - W końcu uczę się na ratownika...

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • Lekarze na start

  ...strażaków nie zgadza się, by młody lekarz go dokładnie zbadał. Niestety szybko tego pożałuje. W dzisiejszym odcinku gościnnie: Marek Siudym.

 • Alan Andersz: Dzięki wypadkowi podniosłem się z dna

  Lekarze nie dawali mu dużych szans. Mówili, że będzie warzywem. On walczył o powrót do sprawności sprzed wypadku. Udało się, ale dziś Alan Andersz jest już zupełnie innym człowiekiem.

 • Freddie Highmore: Lekarz inny niż wszyscy

  ..., jak Shaun wpływa na innych; czego i jak pozostali lekarze mogą nauczyć się od niego. Wydaje mi się, że ukazanie tego, jak Shaun kształtuje świat oraz pomaga innym zmienić sposób patrzenia na niego(...) Artura, oraz w "Bates Motel". "The Good Doctor" - amerykański serial medyczny. Głównym bohaterem produkcji jest Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami...

 • "Teoria wszystkiego" : Małżeństwo pewnego geniusza

  Na początku wszystko wygląda jak typowa historyjka z brytyjskiej braci uniwersyteckiej. W Cambridge wybitnie uzdolniony Stephen poznaje piękną Jane. Jego interesuje astrofizyka, ona studiuje historię sztuki i chce zrobić doktorat, w którym zajmie się hiszpańską poezją średniowieczną. Młodzi wpadają na siebie na studenckiej imprezie. Uśmiechy, pierwsze rozmowy, randki i w końcu romantyczny pocałunek.

 • Joanna Jarmołowicz w "Lekarzach na start"

  Przed nami kolejne spotkania z bohaterami serialu "Lekarze na start"! Co czeka stażystów w nowym tygodniu?

 • "Szpital": Pacjent z wirusem ebola w Krakowie?

  Personel krakowskiego SOR-u stanie oko w oko z wielkim niebezpieczeństwem - zagrożeniem zakażeniem wirusem ebola. Szpital zostaje postawiony w stan najwyższej gotowości, by uratować życie pacjenta i nie dopuścić do epidemii. Emisja już 23 lutego na antenie TVN.

 • "Na dobre i na złe": Lekarz i... narkoman

  ...opakowań tego szmelcu? Nie wziąłem żadnych leków... Ale proszę, możesz mnie przeszukać! Czy młody lekarz naprawdę okaże się niewinny?

 • "Dzień dobry, kocham cię!": Faceci są jak podatki

  - Basia Kurdej-Szatan to nasza Kate Hudson - tak o najpopularniejszej krajowej blondynce mówi Olga Bołądź. Byłe koleżanki ze studiów po latach spotkały się na planie komedii "Dzień dobry, kocham cię". A towarzyszył im nie byle kto, bo sam Hugh Grant! A właściwie to jego polski odpowiednik, w osobie debiutującego na dużym ekranie przystojniaka - Aleksego Komorowskiego. O miłości od pierwszego... zderzenia, egzotycznych imionach i ukochanym na białym koniu opowiada Olga Bołądź.

Zdjęcia na temat: młody lekarz
Wideo na temat: młody lekarz
 • „Na Wspólnej”: Kazimierz Mazur o aktualnych wątkach

  Niedawno Kamil Hoffer otarł się o śmierć, teraz czekają go problemy z dzieckiem. Grający go Kazimierz Mazur przyznaje, że jego bohater wciąż wpada w nowe kłopoty. Młody lekarz musi pełnić obowiązki ordynatora oddziału, mimo że nie jest gotowy na przyjęcie takiej odpowiedzialności. Tymczasem w domu Hofferów ich córka Tosia wchodzi w okres dorastania i sprawia kolejne kłopoty. - To jest bomba

 • Przychodzi facet do lekarza

  Znakomita komedia w reżyserii największego europejskiego komika Dany Boona, twórcy takich hitów jak "Jeszcze dalej niż północ" i "Nic do oclenia". Najpopularniejsza francuska komedia od czasu "Nietykalnych". Prawie 6 milionów widzów we Francji, więcej niż takie hity jak "Hobbit: Pustkowie Smauga" czy "Kraina lodu". Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej - jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i...

 • "Na dobe i na złe": Z Wiki lepiej nie zadzierać

  Młodzi lekarze nie liczą się z uczuciami kobiety, której choroba odebrała urodę. Nie szanują jej prywatności i doprowadzają chorą niemal do łez… Jak zareaguje na to Wiktoria - która nie słynie raczej z łagodnego charakteru?

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

Dyskusje na temat: młody lekarz