• Informacje na temat:

  młody liroy

Artykuły na temat: młody liroy
 • Maria Sadowska wydała fortunę na wesele! Wiemy ile kosztowało!

  ...swoich wokalnych możliwości. Adrian zaśpiewał nawet z Liroyem. śpiewy i tańce trwały do białego rana. Jako jeden z ostatnich wyszedł z wesela Mateusz Banasiuk" - mówi w rozmowie z tabloidem osoba...

 • Liroy kontra Wojewódzki

  Liroy zasiądzie naprzeciwko Kuby Wojewódzkiego w najbliższym talk-show tego ostatniego w niedzielę, 30 maja. W nadawanym przez Polsat programie pojawi się też młody warszawski zespół Diszobabaa. Początek jak zwykle o godz. 22.30.

 • Kayah, Deląg i Liroy na planie

  Kayah, Paweł Deląg i Liroy - to gwiazdy najnowszego filmu Mariusza Pujszo "Kowalski Bros.". Zdjęcia, których autorem będzie Bartek Prokopowicz, młody operator, mający na koncie takie filmy jak: "Przedwiośnie" , "Dług" czy "Strefa ciszy" , rozpoczną się pod koniec lipca. Premiera tytułu planowana jest na drugi kwartał 2002 roku.

 • Liroy o swej fundacji

  Liroy, czołowy polski raper, który naprawdę nazywa się Piotr Marzec, w piątek, 12 marca, na specjalnej konferencji prasowej, poinformował w rodzinnych Kielcach o szczegółach działalności Fundacji LiRoy Bank. Otoczy ona opieką ośrodek dla utalentowanej - nie tylko muzycznie - młodzieży, nazwany Kielecką Szkołą Jazdy.

 • Liroy kontra Tede. Uwaga, ostro!

  Środowisko hiphopowe wciąż wrze - tym razem w stronę Tede nieprzebierając w słowach przywalił Liroy. Wcześniej ten pierwszy mocno skomentował wspólną trasę Liroya i WYP3.

 • Szkoła Jazdy Liroy'a

  Liroy ma zamiar zakończyć karierę muzyczną i zająć się promocją młodych talentów. Raper otworzy w swych rodzinnych Kielcach ośrodek, w którym znajdzie się sala prób i studio nagraniowe.

 • "Mówimy o tym, co boli młodych ludzi"

  Członkowie rapowej grupy Rubato dali się poznać szerszej publiczności dzięki utworom, które trafiły na ścieżkę dźwiękową filmu “Spona”, a nagranym jeszcze pod nazwą Edytoriał. Niedawno na rynku ukazała się ich debiutancka płyta “Prawdziwa gra”, firmowana już nową nazwą – Rubato. Z tej okazji z warszawskimi raperami o przyczynach tej zmiany, ich mentorze Liroy’u, polskim hip hopie i internetowym

 • Marzą o niebie

  W kolejnym odcinku programu "MuzzoWizja" w INTERIA.TV szukamy nowych talentów muzycznych. Czy w serwisie Muzzo.pl kryją się następcy Dżemu, Myslovitz czy Liroya?

 • "Poukładać sobie życie"

  Zespół Grammatik rodem z warszawskiego Bemowa, to czołowy polski skład hiphopowy. Powstał jeszcze w 1997 roku, a zadebiutował dwa lata później pierwszym nielegalem. Od początku w składzie występują Eldo (Leszek Kaźmierczak) i Juzek (znany też jako Jotuze), którzy udzielają się również we własnych projektach - Eldo wydał dwie solowe płyty, zaś Juzek współpracował z Endefisem. W lutym 2005 roku wydali jednak kolejną płytę firmowaną nazwą Grammatik, album zatytułowany po prostu "3". Z tej...

 • Maja Kraft prezenterką

  Już 8 kwietnia po raz pierwszy na antenie TVP, w sieci telewizji regionalnych i TV Polonia, pojawi się nowy program muzyczny, zatytułowany "Supermuza". Jego gospodynią będzie Maja Kraft, młoda wokalistka, która niedawno wydała swój debiutancki album "Moje skrzydła".