• Informacje na temat:

  młody majdan

Artykuły na temat: młody majdan
 • Ile gwiazdy zarabiają "na ściance"? Najwięcej zgarnia Małgorzata Rozenek-Majdan i Doda

  Znane twarze na ściankach i imprezach sponsorowanych zbijają prawdziwe kokosy. Najwięcej zgarnia Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (bardzo młoda) i Doda (duuuużo dużo starsza).

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Małgosia Rozenek-Majdan wyjawia prawdę o swoich rodzicach!

  Małgosia Rozenek-Majdan (wiek nieznany) promując kolejną edycję swojego programu, opowiedziała ostatnio w wywiadzie o kontaktach z rodzicami. Okazuje się, że nie zawsze były one idealne.

 • Rusza festiwal filmowy "Watch Docs"

  "Będzie wojna", "Wyspa Krym. Deja Vu", "Schron" - te produkcje znalazły się wśród ponad 60. obrazów, które obejrzeć można na rozpoczynającym się w Warszawie 14. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Watch Docs". Jednym z jego organizatorów jest Helsińska Fundacja Praw Człowieka.

 • Radek Majdan przyznał, że widział suknię Rozenek przed ślubem! Zły znak?

  To był dla nich najszczęśliwszy dzień życia. 10 września br. Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) wreszcie się pobrali. Jednak niektórzy wcale nie wróżą im długiej małżeńskiej kariery. Wszystko przez jeden szczegół.

 • Doda mężatką!

  21-letnia Dorota Rabczewska, popularna Doda-Elektroda, zmieniła stan cywilny! Mężem wokalistki zespołu Virgin został oczywiście 33-letni Radosław Majdan, bramkarz Wisły Kraków. Jak przyznaje młoda para, decyzja była spontaniczna, a ceremonia odbyła się w całkowitej tajemnicy.

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: ślub zbliża się wielkimi krokami!

  Wiadomo coraz więcej o ślubie Małgorzaty Rozenek (37?) i Radosława Majdana (43 l.). Tygodnik „Świat i Ludzie” ujawnił kulisy oraz datę uroczystości. Wygląda na to, że to już wkrótce!

 • Haydamaky czci pamięć bohaterów Majdanu

  Folkowo-rockowa grupa Haydamaky przygotowała specjalny utwór "Drewniane tarcze (Herosi nie umierają)" w hołdzie ofiarom poległym na Majdanie Niepodległości w Kijowie.

 • Dieta Małgosi Rozenek-Majdan robi furorę w sieci!

  Małgosia Rozenek-Majdan (dzięki diecie wygląda na dwadzieścia parę) pochwaliła się swoim jadłospisem. Okazuje się, że celebrytka wygląda tak szczupło i młodo dzięki pewnym produktom i kilku prostym zasadom!

 • Haydamaky: Ukraina prosi o wsparcie

  Za pośrednictwem mediów zespół Haydamaky prosi polskich artystów o wyrażenie swojej solidarności z narodem ukraińskim. "Nie bądźcie obojętni wobec tego, co dzieje się u waszych najbliższych sąsiadów" - apeluje Oleksandr Jarmoła, lider formacji z Kijowa.

Wideo na temat: młody majdan
 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.