• Informacje na temat:

  młody materna

Artykuły na temat: młody materna
 • Zofia Wichłacz zagra w "Lekarzach"

  Zofię Wichłacz zobaczymy już wkrótce na dużym ekranie w filmie Jana Komasy "Miasto 44", a także w serialu "Lekarze". 19-letnia aktorka ma już na swoim koncie role w spektaklu Teatru Telewizji "Moralność Pani Dulskiej" i serialu "Głęboka woda".

 • "Bitwa na głosy": Ulubienica Wojciecha Jagielskiego

  Występująca w cieszyńskim zespole Kasia Materna od początku jest faworytką Wojciecha Jagielskiego, jurora "Bitwy na głosy".

 • Wojciech Mann: Normalne małżeństwo

  Znane są jego liczne związki: z radiem, z "Szansą na sukces", czy z Krzysztofem Materną. Natomiast znacznie mniej znany jest jego związek z... małżonką. Może dlatego, że według obchodzącego dziś 65. urodziny Wojciecha Manna małżeństwo nie ma być medialne, a... normalne.

 • "Rewers" triumfuje w Gdyni

  "Rewers" Borysa Lankosza został największym zwycięzcą 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Film otrzymał Złote Lwy, nagrodzono również występujących w nim aktorów: Agatę Buzek i Marcina Dorocińskiego.

 • We Wrocławiu zmarł znany satyryk, autor piosenek i felietonista Jan Kaczmarek, współtwórca m.in. kabaretu Elita. Miał 62 lata, od dłuższego czasu poważnie chorował.

 • Festiwal Vena: Wygrała Monika Urlik

  Wokalistka Monika Urlik wygrała pierwszy festiwal muzyczny Vena, którego finał odbył się w czwartek wieczorem, 30 czerwca, w Łodzi. W nagrodę dostała 100 tysięcy złotych oraz statuetkę Urbanatora. Był to pierwszy w Polsce konkurs muzyczny, dla którego jedynym forum rejestracji i oceny muzyki był internet.

 • Vena: Kto wygra 100 tys. zł?

  Rozpoczyna się 3. edycja internetowego muzycznego konkursu Vena Festival , którego główną nagrodą jest 100 tysięcy zł. Anonimowe zgłoszenia ocenia za pośrednictwem internetu jury złożone z muzyków, dziennikarzy i promotorów muzycznych. Opiekę artystyczną nad festiwalem sprawuje Zbigniew Hołdys.

 • Vena Festival z gwiazdami

  W dniach 11-16 sierpnia odbędzie się finał drugiej edycji Vena Festival, unikatowego konkursu odbywającego się całkowicie za pośrednictwem internetu. To właśnie w sieci 200-osobowe międzynarodowe jury ocenia anonimowe piosenki zgłoszone przez oficjalną stronę Vena Festival . Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy zł. Patronem medialnym Vena Festival jest INTERIA.PL. Podczas finałowych koncertów w Londynie (11 września) i Łodzi jako gwiazdy wystąpią m.in. Tatiana Okupnik, była wokalistka Blue Cafe i...

 • 100 tysięcy coraz bliżej

  Zakończył się pierwszy etap internetowego konkursu Vena Festival . Do dalszej rywalizacji anonimowe jury, złożone z muzyków, dziennikarzy i promotorów muzycznych, zakwalifikowało ponad 100 utworów.

Dyskusje na temat: młody materna
 • Re: "Świat według Kiepskich": Paździoch znika z serialu?

  O żesz w mordę panie Ferdku! Sławek Szczęśniak, jak młody Paździoch? Toż to będzie prawdziwa rewolucja :) Jak się jeszcze okaże, że Grzesiek Wasowski jest właścicielem złomu, na którym pracuje Badura i robi jakieś mega przekręty na VAT, to ja w to wchodzę i to obiema lewymi nogami! A jak Mann i Materna okażą się jakimiś "czyścicielami kamienic" ze szczególnym uwzględnieniem tej przy ulicy