• Informacje na temat:

  młody mike tyson

Artykuły na temat: młody mike tyson
 • Tisdale i Tyson razem w "Strasznym filmie 5"

  Co idolka nastolatków Ashley Tisdale ("High School Musical") może mieć wspólnego z legendą boksu Mike'em Tysonem? Otóż te dwie gwiazdy, z tak odległych od siebie galaktyk, mają wspólną scenę w "Strasznym filmie 5" (w kinach od 19 kwietnia).

 • Ślub i światowej klasy bokser

  Ósmy sezon serialu "Jak poznałem waszą matkę" już 1 kwietnia zadebiutuje na antenie Comedy Central.

 • Na co iść do kina?

  W tym tygodniu w kinach debiutują: kameralny czeski komediodramat Małe sekrety , rock&rollowy debiut Madonny Mądrość i seks , komedia Kac Vegas oraz naszpikowany efektami specjalnymi film akcji G.I. Joe: Czas kobry .

 • "Yo! MTV Raps": Pasmo sukcesów

  Kiedy dziś włącza się MTV, nie chce się wierzyć, że to ta sama stacja, która kiedyś potrafiła autentycznie zmieniać rzeczywistość. "Yo! MTV Raps" to trochę jak eksperyment, który wymknął się spod kontroli, stając się czymś zdecydowanie więcej niż tylko pasmem dla hiphopowców.

 • Urwał im się film. Trzeci raz

  Czterech kumpli, morze alkoholu i Las Vegas. Brzmi znajomo? Już niebawem na ekrany polskich kin wejdzie "Kac Vegas 3", ostatni film z bijącej rekordy popularności serii komedii w reżyserii Todda Phillipsa.

 • "Wytwórnie mają w d**ie artystów"

  W życiu bym nie podejrzewał, że kiedykolwiek usłyszę "hardkorowego" 4P w wersji wyluzowanej i imprezowego Onila w wersji zaczepnej. A jednak. Jeżeli nie wierzycie, koniecznie sprawdźcie ich najnowszą płytę "Zorganizowana grupa rapowa". Skąd ta zmiana? Odpowiedź na to, jak i na wiele innych pytań znajdziecie w poniższym wywiadzie. Panie i Panowie, przed wami 4P i Onil! Z artystami rozmawiał Filip "Diabeł" Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").