• Informacje na temat:

  młody nergal

Artykuły na temat: młody nergal
 • Nergal ostro o Janie Pawle II

  Nergal jako student chciał pisać pracę magisterską o... polskim papieżu!

 • Nergal o księżach-pedofilach

  Znany z antyklerykalnych przekonań lider grupy Behemoth komentuje aferę pedofilską w polskim kościele.

 • Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak: właśnie tak wyglądał ich ślub!

  ...piękny zabytkowy pałac Ca’ Vendramin Calergi.  Panna młoda miała na sobie białą suknię z odkrytymi ramionami i grubymi warstwami tiulu. Dobrała do niej czarne kolczyki i biało-czarny bukiet. Pan młody(...) programowy TVN Edward Miszczak, dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska, aktorzy Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk, muzyk Adam "Nergal" Darski oraz stylistka Zofia Ślotała z mężem i jego bratem...

 • Behemoth: Co on powiedział?

  Co tak naprawdę powiedział Nergal, lider pomorskiej grupy Behemoth na kontrowersyjnym koncercie w Gdyni, na którym według jednego z religioznawców doszło do obrazy uczuć religijnych? Wyjaśniamy szczegóły.

 • ...pobrała się 27 sierpnia br. w Wenecji.  Wszystko owiane było tajemnicą i początkowo nawet goście weselni nie wiedzieli, gdzie przyjdzie im wraz z młodymi świętować ten szczególny dzień.  Jak możemy wyczytać(...) partnerzy Dody: Nergal i Emil Haidar, Mateusz Banasiuk, Magdalena Boczarska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Edward Miszczak, Zosia Ślotała i Kamil Haidar i Piotr Kędzierski. Podobno zorganizowanie całego...

 • Prawica RP kontra Nergal

  Prawica Rzeczypospolitej wezwała w poniedziałek TVP, by zaprzestała współpracy z deathmetalowym muzykiem Adamem "Nergalem" Darskim. To kolejny tego typu protest; w ubiegłym tygodniu przeciw "Nergalowi" wystąpili biskupi, PiS i katoliccy dziennikarze.

 • "Tak po prostu musiało się stać"

  - Zarówno w życiu zawodowym jak i w życiu prywatnym zawsze słuchałem swojej intuicji i chyba już tak zostanie - przekonuje Nergal, lider Behemotha w rozmowie z Piotrem Brzychcym z magazynu "Hard Rocker".

 • "The Voice Of Poland", czyli "to nie jest solidarność penisów"

  - To jest dla mnie fantastyczne doświadczenie - tak Kayah w rozmowie z INTERIA.PL ocenia udział w nowym show "The Voice Of Poland". A co inni jurorzy: Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny i Nergal, sądzą o tym programie?

 • "Czysty strumień energii"

  No i stało się. Dokonali wydawałoby się niemożliwego: najnowsze wydawnictwo Behemoth - DVD "Evangelia Heretika", pobiło wszelkie możliwe rekordy popularności. Ale z drugiej strony, czy kogoś to dziwi? Stojący za tą ekipą upór, wytrwałość i rozsądek, spowodował, iż są już obecnie nie tyle "dużym polskim zespołem", co jedną z najsilniejszych marek w światowym metalu.

 • Gwiazdy spierają się o piractwo

  Shakira i Nelly Furtado przychylnie wypowiedziały się na temat nielegalnego ściągania plików muzycznych z internetu.

Wideo na temat: młody nergal
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.

 • Pudłaki

  Urocza animacja dla całej rodziny zrealizowana na podstawie noweli Alana Snowa. Młody chłopiec stara się ocalić miasto przed nikczemnym spiskiem.