• Informacje na temat:

  młody nicolas cage

Artykuły na temat: młody nicolas cage
 • Brutalny Nicolas Cage

  Nicolas Cage ("Next"), Aaron Johnson ("Iluzjonista") i Lyndsy Fonseca ("Trzy na jednego") wystąpią w filmie "Kick-Ass" - adaptacji brutalnego komiksu Marka Millara.

 • Cage mężem Kidman

  Zdobywcy Oscarów Nicolas Cage i Nicole Kidman zagrali razem w thrillerze sensacyjnym. "Trespass" w reżyserii Joela Schumachera. To opowieść o miłości, odwadze i... zdradzie.

 • Nicolas Cage: "Jestem jak Ghost Rider"

  Trwają zdjęcia do ekranizacji kultowego komiksu "Ghost Rider". Główną rolę w filmie w reżyserii Marka Stevena Johnsona ( "Daredevil" ) gra Nicolas Cage ( "Adaptacja" , "60 sekund" ). Aktor opowiedział serwisowi "Comingsoon.net" o głównym bohaterze komiksu i filmu - postaci Johnny'ego Blaze'a.

 • Siekiera Pottera, zemsta Cage'a

  Jeden rozpoczyna życie "po Potterze", drugi dawno temu osiadł na szczytach aktorskiej autoparodii. Daniel Radcliffe ("Kobieta w czerni") i Nicolas Cage ("Bóg zemsty") to gwiazdy nadchodzącego tygodnia w polskich kinach. Czy pierwsza polska komedia w 3D - "Kac Wawa" - jest w stanie pokrzyżować im szyki? Zobacz, jakie tytuły debiutują dziś na ekranach!

 • Luke Cage trafi do kina

  Kolejny z komiksowych bohaterów wydawnictwa Marvel trafi na duży ekran. Wytwórnia Columbia Pictures nabyła prawa do sfilmowania przygód najbardziej znanego - obok Spawna - czarnoskórego herosa. "Luke Cage" powstanie we współpracy firm Original Films i Marvel Entertainment.

 • Nicolas Cage: 40 lat minęło

  Nicolas Cage ( "Peggy Sue wyszła za mąż" , "Zostawić Las Vegas", "Adaptacja" ) skończył w piątek, 7 stycznia, 40 lat. Amerykański dziennikarz Andrew Millar zapytał aktora, czy ma jakieś szczególne przemyślenia związane z tą datą. "Z dużą nadzieją patrzę w przyszłość, choć większość czasu spędzam myśląc o teraźniejszości" - oświadczył hollywoodzki gwiazdor.

 • Justin Bartha u boku Cage'a

  Młody aktor Justin Bartha, który zadebiutował na ekranie rolą w filmie "Gigli" u boku Jennifer Lopez i Bena Afflecka, wystąpi w kolejnym wysokobudżetowym projekcie. Będzie nim sensacyjna komedia "National Treasure", w którym zagra także zdobywca Oscara Nicolas Cage ( "Adaptacja" , "Naciągacze" ) oraz była modelka, Niemka Diane Kruger ("Troy"). Zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu.

 • Wzloty i upadki Nicolasa Cage'a

  Wielokrotnie dosięgała go miażdżąca krytyka. Ma jednak na swoim koncie kilka prawdziwych aktorskich perełek. Nicolas Cage to prawdziwy artystyczny kameleon.

 • Nicolas Cage w "The Wicker Man"?

  Kilka miesięcy temu informowaliśmy, iż Joe Berlinger ( "Księga Cieni: The Blair Witch 2" ) przymierza się do realizacji remake'u klasycznego brytyjskiego horroru z 1973 roku "The Wicker Man" Robina Hardy'ego. Teraz pojawiły się doniesienia, iż w filmie w głównej roli być może wystąpi Nicolas Cage ( "8 mm" , "60 sekund" , "Kapitan Corelli" ).

 • N. Cage: Małżeńskie kłopoty

  Niecałe dwa miesiące temu Nicolas Cage ( "Adaptacja" , "Naciągacze" ) po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu, a jego kolejne małżeństwo już przeżywa kryzys. Żoną 40-letniego aktora jest 20-letnia Alice Kim, którą poznał w pewnym barze sushi w Los Angeles. Dziewczyna pracowała tam jako kelnerka.

Wideo na temat: młody nicolas cage
 • Mikołajek

  Mikołajek to chłopiec, który ma wielu przyjaciół oraz mnóstwo energii do zabawy. I jak to zwykle bywa ze świetnymi pomysłami małych chłopców, dorośli nie wiadomo dlaczego uważają je za zupełnie nieodpowiednie. Dlatego zarówno przyjaciele Mikołajka, jak i on sam, wciąż pakują się w kłopoty, choć bardzo starają się być grzeczni. Kiedy 50 lat temu René Goscinny i Jean-Jacques Sempé stworzyli postać tego rozbrykanego chłopca, nikt nie traktował ich opowiadań jako przyszłej klasyki. Dzisiaj...

 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...