• Informacje na temat:

  młody olbrychski

Artykuły na temat: młody olbrychski
Wideo na temat: młody olbrychski
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

Dyskusje na temat: młody olbrychski
 • Re: "Na sygnale": Z show do serialu

  A Olbrychski to niby skończył ?. Zrobił karierę tylko dlatego, że jako młody chłopak dojeżdżał go Wajda

 • Re: "Na dobre i na złe": Jurny dziadek

  OLBRYCHSKI JAKO MŁODY ŚWIŃSKI BLONDYN PIEGOWATY OKROPNIE BRZYDKI !!!!! A AMANTAMI W TAMTYCH CZASACH BYLI ZELNIK I NOWICKI !!!!!!!!!!!! DZIEWCZYNY SZALAŁY ZA TYMI AKTORAMI A OLBRYCHSKI NIGDY NIE BYŁ NAWET LUBIANY !!!!

 • Re: "Klan": Daniel Olbrychski odchodzi z "Klanu“? Dementi produkcji!

  Słusznie. Jak w scenariuszu będzie postać 80 latka, to powinien go zagrać "młody zdolny" by zadowolić kretynkę podpisującą się "estetka". Boże, skąd tyle idiotek na forach?!

 • Re: Grażynka zbliży się do Arkadiusza!

  może by tak olbrychski dostał obywatelstwo od putina albo łukaszenki Masz pierwszeństwo młody szczylu!!!

 • Re: Arkadiusz zdradzi Grażynce swój sekret!

  Otwieram puszkę z zepsutą rybą a tam... też ten zmierzły rudzielec Olbrychski. Pokazalibyście jakiegoś fajnego aktora np. Karolaka albo Figurskiego.

 • Re: Grażynka zbliży się do Arkadiusza!

  może by tak olbrychski dostał obywatelstwo od putina albo łukaszenki Masz pierwszeństwo młody szczylu!!! a ty stary szczylu nie znasz innych slow?

 • Re: Bracia Mroczkowie rozstają się!

  Mozecie ich lubic, lub nie, ale jedno trzeba przyznać, ze to młodzi bardzo zdolni ludzie.Nie zaniedbali nauki (studia) mimo gry w serialach, nie uderzyła im sodówka jak co niektórym zawodowym, nic nie umiejącym aktorom.Pięknie tańczą....dużo gorzej jest z takimi nieudacznikami jak młody Olbrychski czy Dowbor, którzy bez pleców rodzicielskich nic by nie zdziałali, bo w nich zero pracowitości

 • Re: Rodzinna tradycja: aktorstwo

  Niemen, córka Czesława, nieudana próba artystyczna, Natalia Kukulska, córka Jarosława i Anny Jantar, Patrycja Markowska, córka Grzegorza, młody Sobociński, syn znanego operatora filmowego i aktorki(...) Seniuk, Rafał Olbrychski syn Daniela, Olaf Lubaszenko, syn Edwarda Lubaszenko, bracia Pazurowie, Maciej Stuhr, syn Jerzego, wymeiniac dalej, Peszkowie, teraz nawet Ewa Błaszczyk usiłuje spiewac z córka