• Informacje na temat:

  młody pelikan

Artykuły na temat: młody pelikan
 • Grisham i mała liga

  Kolejny projekt filmowy Johna Grishama zapewne zaskoczy wielbicieli tego słynnego pisarza i scenarzysty. Autor "Raportu Pelikana", "Firmy" i "Klienta", tym razem pracuje nad familijną opowieścią o młodym utalentowanym baseballiście.

 • Kino dla nastolatka

  Dlaczego młodzi, ciekawi świata widzowie muszą zawsze wybierać między bajką dla dzieci, a filmem dla dorosłych? To się niebawem zmieni - Stowarzyszenie Nowe Horyzonty rozpoczyna projekt "Mała Dystrybucja".

 • LaBeouf w thrillerze Grishama

  Shia LaBeouf wystąpi w thrillerze, który powstanie na podstawie najnowszej powieści Johna Grishama "The Associate".

 • Willem Dafoe kontra Robert Redford

  Willem Dafoe, bohater takich filmów, jak "Boże skrawki" , "Pluton" i "Spider-Man" , wystąpi u boku Roberta Redforda i Helen Mirren w dramacie o porywaczach, zatytułowanym "The Clearing". Zdjęcia na planie ruszą już 23 września.

 • Clooney kupił prawa do Grishama

  George Clooney ( "Syriana" ) wraz ze swoim partnerem Grantem Heslovem ze studia Smoke House postanowili po raz kolejny do spółki z Warner Independent Pictures zakupić prawa do adaptacji powieści Johna Grishama "Niewinny".

 • Wakacje przed telewizorem?

  Premierowe odcinki amerykańskich seriali , wakacyjna wersja śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN", pasmo z bajkami, pasmo lifestyle dla kobiet oraz filmy - tak przedstawia się wakacyjna oferta TVN.

 • Co w letniej ramówce TVN?

  Wakacje na pełnych obrotach obiecuje widzom telewizja TVN. W poniedziałek, 28 czerwca, rusza nowa, letnia ramówka TVN. Widzowie mogą liczyć na seriale , specjalne wydania "Dzień Dobry TVN" i "Co za tydzień" oraz nowy program muzyczny.

 • Św. Mikołaj z Żabą?

  Komu w tym roku św. Mikołaj przyniesie Złotą Żabę? W sobotę, 6 grudnia, zakończy się w Łodzi 16. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage. W czasie uroczystej gali zamknięcia zostaną wręczone główne nagrody - Złota Żaba i Złota Kijanka.

 • Weekend w kinie

  Ekranizacja powieści Johna Grishama "Ława przysięgłych" , najnowsza produkcja z udziałem Viggo Mortensena "Hidalgo - ocean ognia" , wielkrotnie nagradzany włoski obraz "Okna" , brytyjski thriller "Czekając na Joe" oraz "Kot" , bajka o dzieciach i tajemniczym nieznajomym, to filmy wchodzące w piątek, 26 marca, na ekrany polskich kin.

Wideo na temat: młody pelikan
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.

 • Pudłaki

  Urocza animacja dla całej rodziny zrealizowana na podstawie noweli Alana Snowa. Młody chłopiec stara się ocalić miasto przed nikczemnym spiskiem.

Dyskusje na temat: młody pelikan
 • Re: "M jak miłość": Intrygi i oskarżenia

  Jedna ubzdurała sobie jakiegoś chorego dziadka,druga, że ją goni mąż mafioso,a biedny,naiwny Pawełek łyka wszystko jak młody pelikan i wpada w kolejne tarapaty...

 • Re: "Barwy szczęścia": Od wypadku do romansu

  No następna naiwna dała się wydoic z kasy i łykała każda bzdure jak młody pelikan.. A swoją drogą nie dziwi was jak eko Romeo wyzbył się ciągotek do życia bez prądu i o listku sałaty z zaplecza pobliskiego spożywczaka? Nie tak dawno wodę w kranie czy elektryczność traktował jako zło konieczne a teraz laptop, kamery, szmer, bajery.... Scenarzyści to dopiero odnoszą klapę, że po kilkunastu