• Informacje na temat:

  młody silvio berlusconi

Artykuły na temat: młody silvio berlusconi
 • .... Muszę chronić siebie. I mam nadzieję zachować moją pracę" - wyznał. Publiczność była zachwycona... O tym, że polityka seksem stoi, przekonaliśmy się już nieraz. Włoski premier Silvio Berlusconi przed sądem tłumaczył się z organizowanych w swojej willi erotycznych imprez - bunga bunga - z udziałem nieletnich. Uczestniczki zabaw w domu Berlusconiego przebierały się za zakonnice, prezydenta...

 • Nie zagra Silvio Berlusconiego

  Wbrew medialnym pogłoskom gwiazdor francuskiego kina Alain Delon nie zagra Silvio Berlusconiego w filmie, jaki ma zostać nakręcony na podstawie książki kochanki szefa rządu Patrizii D'Addario pod tytułem "Bardzo proszę, premierze" - podała w piątek "La Repubblica".

 • Śmierć Berlusconiego na ekranie

  "Shooting Silvio" - surrealistyczny film fabularny, opowiadający o porwaniu i zabiciu Silvio Berlusconiego, wchodzi 4 marca do kin w całych Włoszech. Debiut reżyserski 31-letniego Berardo Carboniego miał premierę na festiwalu filmowym w Berlinie w 2006 roku i już wtedy wywołał we Włoszech ożywioną dyskusję, a także protesty.

 • Clooney w obronie Berlusconiego?

  Aktor George Clooney i piłkarz Cristiano Ronaldo są na liście 200 świadków, których chce przesłuchać sąd w Mediolanie, gdzie toczy się proces b. premiera Włoch Silvio Berlusconiego oskarżonego o korzystanie z usług nieletniej prostytutki i nadużycie urzędu.

 • Polański krytykuje Berlusconiego

  Roman Polański niezwykle krytycznie wypowiedział się na temat premiera Silvio Berlusconiego, wyrażając opinię, że Włosi wybrali "króla cwaniaków".

 • Nanni Moretti kończy 60 lat

  60 lat kończy w poniedziałek, 19 sierpnia, włoski reżyser filmowy Nanni Moretti. Jego"Habemus papam" to proroczy portret papieża, który ustępuje z urzędu. W "Kajmanie" przewidział, że Silvio Berlusconi otrzyma wyrok 7 lat więzienia, co faktycznie niedawno się stało.

 • ENH: Jerzy Stuhr zaprezentował film "Kajman"

  Wydawać się mogło, że wraz z trwającym 11 dni wrocławskim świętem kina, zapomnimy choć na chwilę o polityce i jej bieżących koszmarach, lecz podczas 2. dnia festiwalu Era Nowe Horyzonty zaprezentowano polityczną satyrę Nanniego Morettiego "Kajman". "To przestroga nie tylko dla Włochów" - mówił przed projekcją Jerzy Stuhr, który wystąpił w "Kajmanie" w jednej z ról.

 • Jude Law zagra papieża?

  Jude Law ( "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ) przymierza się podobno do roli młodego Karola Wojtyły, czyli późniejszego papieża Jana Pawła II. Gwiazdor miałby się wcielić w postać Ojca Świętego na planie włoskiego filmu telewizyjnego. Producentem obrazu będzie firma medialna MEDIASET, należąca do premiera Italii Silvio Berlusconiego.

 • Irons: Niespodzianka w Rzymie

  Brytyjski aktor Jeremy Irons wyraził we wtorek w Rzymie opinię, że "nie wszystkie osoby, które robią rzeczy straszne, są antypatyczne". "Przykładem tego jest wasz premier" Silvio Berlusconi - mówił podczas spotkania z włoską publicznością w Audytorium Parco della Musica.

 • Włochy: Emisja filmu o Karolu Wojtyle

  W stacji Canale 5 włoskiej telewizji komercyjnej Mediaset, należącej do premiera Silvio Berlusconiego, w najlepszym czasie antenowym - w poniedziałek wieczorem, 18 kwietnia - nadano pierwszą części filmu "Karol - człowiek, który został papieżem" o młodości i krakowskich latach przyszłego biskupa Rzymu. Obraz obejrzało 12 milionów 600 tysięcy widzów.

Wideo na temat: młody silvio berlusconi
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Legenda Kaspara Hausera

  Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie "X" nad morzem "Y" w roku "0". Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara.

 • Wideokracja

  Zaczęło się skromnie - w 1976 roku jedna z lokalnych stacji pokazała późnym wieczorem teleturniej, w którym po każdej poprawnej odpowiedzi obecna w studio gospodyni domowa zdejmowała kolejną część swojej garderoby. Następnego dnia do stacji telewizyjnej wpłynęły skargi od miejscowych przedsiębiorców, bo większość oglądających program mężczyzn, nazajutrz spóźniła się do pracy. Wydarzenie to pokazało przyszłość telewizji. Jej głównym przekazem stała się zabawa. A najlepszą zabawę włoskiej...