• Informacje na temat:

  młody stallone

Artykuły na temat: młody stallone
 • Stallone: Będzie "Rocky VI"

  Od premiery filmu "Rocky V" minęło prawie 15 lat. Jednak Sylvester Stallone, odtwórca głównej roli w tej klasycznej już serii, przyznał, że Rocky Balboa nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Choć produkcja szóstej części opowieści o słynnym bokserze jeszcze się nie rozpoczęła, Stallone jest pełen optymizmu.

 • Stallone reżyserem "Driven 2"

  Sylvester Stallone chce nakręcić sequel filmu "Driven", opowiadającego o wyścigach kierowców Formuły 1. Aktor był gwiazdą pierwszej produkcji w reżyserii Renny'ego Harlina i teraz marzy o kontynuowaniu historii - nie tylko jako główny bohater, ale także jako reżyser.

 • Syn Sylvestra Stallone nie żyje

  Sage Stallone, najstarszy syn amerykańskiego aktora Sylvestra Stallone, odtwórcy kultowych ról Rocky'ego i Rambo, nie żyje. Ciało 36-letniego mężczyzny znaleziono w piątek, 13 lipca, w jego mieszkaniu w Hollywood Hills.

 • 16 kwietnia w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera dramatu "Driven". Twórcą filmu jest Renny Harlin ( "Piekielna głębia" , "Szklana pułapka 2"), a autorem scenariusza i odtwórcą głównej roli sam hollywoodzki gwiazdor Sylvester Stallone.

 • Syn Stallone'a miał wziąć ślub

  Adwokat zmarłego w piątek Sage'a Stallone'a - najstarszego syna gwiazdora filmów "Rambo" i "Rocky" - poinformował, że 36-letni Sage miał w tym tygodniu poślubić w Las Vegas swoją wieloletnią dziewczynę.

 • Harrison Ford zaczynał jako stolarz

  Legenda kina, Harrison Ford jest jedną z gwiazd trzeciej części "Niezniszczalnych". Nim został pełnoetatowym aktorem, tak jak kolega z planu, Sylvester Stallone, musiał zarabiać na życie w inny sposób. Jego fachem było stolarstwo.

 • Wesley Snipes: Pierwsza rola po wyjściu z więzienia

  Hollywoodzki aktor, Wesley Snipes, wraca do kina akcji. Po trzech latach spędzonych w więzieniu, gdzie trafił za matactwa podatkowe, zagrał w "Niezniszczalnych 3". Jak odnalazł się w jednej drużynie z Sylvestrem Stallone, przekonamy się już w połowie sierpnia.

 • Syn Stallone'a usunął 5 zębów

  Syn Sylvestra Stallone'a mógł przedawkować środki przeciwbólowe - zasugerowała Sasha Czak, matka tragicznie zmarłego aktora. Dwa tygodnie przed niespodziewaną śmiercią mężczyzna usunął 5 zębów.

 • Brigitte Nielsen: Z kim do łóżka?

  Duńska modelka i aktorka Brigitte Nielsen w opublikowanej właśnie autobiografii "You Only Get One Life" wspomina mężczyzn swojego życia. Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Sean Penn... Niezły zestaw!

 • Rocky Balboa powraca

  Amerykański aktor Sylvester Stallone ( "Rocky" , "Rambo" ) rozpoczął zdjęcia do szóstej części filmu "Rocky". Po raz ostatni w rolę wspaniałego boksera wcielił się 15 lat temu. Pierwszy film serii zdobył w 1977 roku Oscara w kategorii najlepszy film, a Stallone był nominowany jako najlepszy aktor.