• Informacje na temat:

  młody wojciech mann

Artykuły na temat: młody wojciech mann
 • "Cisza nad rozlewiskiem": Antoni Królikowski został partnerem... Wojciecha Manna!

  Antoni Królikowski, czyli Kuba Milewicz z wciąż czekającej na premierę "Ciszy nad rozlewiskiem", poprowadzi nowe muzyczne show Dwójki. W "SuperSTARciu" zapowiadać będzie - w towarzystwie legendarnego Wojciecha Manna - występy gwiazd polskiej piosenki!

 • Acid Drinkers w Stalowej Woli: Titus, bądź Titusem!

  W piątek (28 listopada) wieczorem odbierał róże w programie "SuperSTARcie", dzień później przyjechał z Acid Drinkers na koncert do Stalowej Woli. W klubie Labirynt zabrzmiało mnóstwo klasyków z zabójczego debiutu obchodzącej 25-lecie istnienia grupy.

 • "Na dobre i na złe": Niezły podrywacz

  Młody, zdolny, przystojny - bohater Roberta Koszuckiego - doktor Rafał Konica nie ma problemów z płcią piękną. Od pewnego czasu flirtuje ze stażystką Klaudią. Czy będzie z tego coś poważnego?

 • Wojciech Mann jeszcze nas zaskoczy

  Odszedł z "Szansy na sukces" i zrobił sobie przerwę od telewizji. Ale już wraca! We wrześniu rusza jego nowy talk-show.

 • Serialowy przewodnik

  .... Chłopak postanawia zaryzykować... odc. 1537 Bartek i Jacek czują się zażenowani zachowaniem Jagny na weselu. Pan młody bez słowa podchodzi i daje Wojtusiowi w twarz. Dochodzi do poważnej bójki(...) wójta i księdza, która postanawia pogodzić braci. "Siła wyższa" - Nowy serial! odc.1/13 Perypetie czterech franciszkanów, gwardiana Jana oraz braci Wojciecha, Jerzego i Roberta, z podupadającego...

 • Wojciech Mann: Normalne małżeństwo

  Znane są jego liczne związki: z radiem, z "Szansą na sukces", czy z Krzysztofem Materną. Natomiast znacznie mniej znany jest jego związek z... małżonką. Może dlatego, że według obchodzącego dziś 65. urodziny Wojciecha Manna małżeństwo nie ma być medialne, a... normalne.

 • Przystanek Woodstock: Kolejni goście Akademii Sztuk Przepięknych

  Jednym z najważniejszych projektów realizowanych w ramach XVII edycji Przystanku Woodstock będzie Akademia Sztuk Przepięknych.

 • Cywińska z Pszoniakiem we Współczesnym

  Wojciech Pszoniak, Danuta Szaflarska i Leon Charewicz wystąpią w spektaklu "Wasza ekscelencja", opartym na opowiadaniu Fiodora Dostojewskiego. Przedstawienie wyreżyserowała Izabella Cywińska ("Kochankowie z Marony", "Boża podszewka" ). Premierę zaplanowano na środę, 25 stycznia, w warszawskim Teatrze Współczesnym.

 • Shrek podbija serca

  Przebój "Shrek 2" oficjalnie zadebiutuje w polskich kinach 2 lipca, jednak prezentowany jest już polskiej publiczności podczas kilkunastu pokazów przedpremierowych. Reakcje pierwszych widzów są entuzjastyczne.

 • "Shrek": Osioł zobaczy Wawel

  W drugiej części przebojowego "Shreka" ponownie usłyszymy głosy Jerzego Stuhra i Zbigniewa Zamachowskiego . Sympatyczny Osioł, dzięki błyskotliwym dialogom Bartosza Wierzbięty , znowu zaskoczy widzów - na widok pięknego zamku zakrzyknie: "O rany, Wawel!". "Shrek 2" zadebiutuje na ekranach polskich kin 2 lipca.

Wideo na temat: młody wojciech mann
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Pewien dżentelmen

  Urlik to dość grzeczny facet. Zabił kilka osób, kilka innych okaleczył. Tak to bywa, gdy jesteś gangsterem. A potem idziesz za kratki. Urlik właśnie wychodzi z powrotem na wolność. Dręczą go obawy... Ale już czeka na niego Jensen. To szef mafii, który ma swój honor. Troszczy się o swoich ludzi i lubi, kiedy wszystko jest w porządku. Dla niego najważniejsze jest, żeby Urlik wyrównał rachunki i zabił człowieka, który go wsypał. Urlik jest raczej miłym gościem. Nie ma marzeń i niewiele...

 • Mężczyzna prawie idealny

  Film Martina Lunda w przezabawny sposób przedstawia długą drogę wiecznego Piotrusia Pana ku dojrzałości, mówiąc o tym, jak trudne dla niektórych osób jest zmierzenie się z perspektywą dorastania. Henrik Rafaelsen (Henrik) i Janne Heltberg (Tone) portretują swoich bohaterów w sposób jednocześnie śmieszny i wzruszający. Ta niekonwencjonalna komedia została doceniona na 47. MFF w Karlowych Warach w 2012 roku, zasłużenie zdobywając Kryształowy Glob dla najlepszego filmu. Henrik i Tone bardzo się...