• Informacje na temat:

  młodzi beatlesi

Artykuły na temat: młodzi beatlesi
 • Andrzej Rosiewicz: Jeszcze przez jakiś czas mogę korzystać z "500 plus"!

  Andrzej Rosiewicz (72 l.) jest optymistą od urodzenia. Kiedy coś dzieje się źle, tłumaczy sobie, że za chwilę będzie lepiej. Pozytywnego podejścia do życia uczy swoje dzieci.

 • David Gilmour: Młodzi nie dostają tego, czego szukają

  Wokalista i gitarzysta Pink Floyd, David Gilmour, krytykuje współczesną muzykę pop jako "schematyczną".

 • Jacek Zejdler został znaleziony martwy. Przyczyna śmierci nadal nieznana

  ..."bananowej młodzieży". Pochodził z dobrego domu. Ojciec adwokat i mama lekarka byli szanowanymi przedstawicielami łódzkiej elity. Miał dostęp do zachodnich ciuchów i płyt, uczył się angielskiego, by móc(...) siedemdziesiąt, ale był przystojniakiem. Taki drobny, ładny amant" - potwierdzał jej słowa Waldemar Kotas, także aktor. Był lubiany przez kolegów z teatru. Zagrał w młodzieżowym filmie "Inna" Anny...

 • Recenzja Bryan Adams "Tracks of My Years": Na jesienne popołudnie jak znalazł

  Ten na okładce to nie młody Ozzy. To młody Bryan. Teraz Bryan nie jest już młody i chce pokazać czego słuchał jak młody był. Na jesienne popołudnie jak znalazł.

 • Mucha opluwa wartości?

  W trzecim odcinku programu "Jak oni śpiewają" na stanowisku prowadzącej mogliśmy zobaczyć Joannę Liszowską, tryumfatorkę poprzedniej edycji. Na tym nie koniec zmian na "liście obecności". Z dwójki zagrożonych - Monika Mrozowska i Jacek Kawalec - odszedł Jacek Kawalec, doszedł za to czwarty juror Paweł Rurak-Sokal z Blue Cafe.

 • "Idol": Al Pacino dostaje list od Johna Lennona

  Ta niewiarygodna historia wydarzyła się naprawdę! Brytyjski muzyk Steve Tilston otrzymał list od Johna Lennona. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że został on napisany 34 lata wcześniej... To wydarzenie zainspirowało twórców filmu "Idol". Postanowili pokazać, jak przesyłka od eks-Beatlesa mogłaby zmienić bieg kariery muzyka. Od 3 lipcach Al Pacino będzie śpiewał na ekranach kin w całej Polsce.

 • Narzeczony Kwaśniewskiej jest "księciem kefirów"!

  ...patronatem ministra do spraw młodzieży. Był nim wówczas... Aleksander Kwaśniewski. Przyszły prezydent pojawił się nawet na jednym z koncertów Peace Child. Zachowały się zdjęcia, kiedy wychodzi na scenę...

 • - Po prostu ruszam w trasę i próbuję się podczas niej dobrze bawić - mówi Interii Bryan Adams, który po świetnie przyjętym koncercie w Krakowie w grudniu 2014 r. błyskawicznie ogłosił kolejny występ w naszym kraju. 28 marca zagra w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu.

 • Tu jest mój "Dom", czyli jak Andrzej Talar został Szkotem.

  Przedstawiamy wam wywiad z odtwórcą niezapomnianej roli Andrzeja Talara w słynnych serialu „Dom”, Tomaszem Borkowym.

 • Czerwone Gitary "Jeszcze raz": Źle byłoby, gdybyśmy tego nie robili

  Ich pierwsze hasło promocyjne - "Gramy i śpiewamy najgłośniej w Polsce!" - nie jest już być może aktualne. Ale Czerwone Gitary ciągle grają - nie tylko w Polsce - i po 50 latach nie zamierzają przestać.