• Informacje na temat:

  młodzieżowy strój

Artykuły na temat: młodzieżowy strój
 • Do stolicy Małopolski zjechało się wczoraj wiele osobistości ze świata polityki. Szef rządu, Donald Tusk, podejmował kanclerz Niemiec Angelę Merkel, premier Ukrainy Julię Tymoszenko, prezydenta Czech Vaclava Havla. Obowiązywała elegancja. Wszyscy ubrani byli stosownie do sytuacji, prócz... Marii Wiktorii Wałęsy, która zaprezentowała się w młodzieżowym podkoszulku z nadrukiem. Adam Jarczyński...

 • Jak Bożenka z "Klanu" zmieniła się w kociaka?

  Niezależnie od tego, kto wygra bieżącą edycję "Tańca z gwiazdami", wiadomo już, na kim skupia się uwaga widzów. Agnieszka Kaczorowska przyćmiła innych uczestników!

 • Anna Maria Jopek nie zakończyła romansu!? Mąż wie?

  Na prośbę męża Anna Maria Jopek (43 l.) obiecała rozluźnić znajomość z muzykiem Krzysztofem Herdzinem (43 l.). Ale on nadal obecny jest w jej życiu. To dla niego się tak stroi?

 • Shakira z efektami

  Na zakończenie piłkarskich Mistrzostw Świata w RPA wystąpi Shakira z oficjalną piosenką FIFA World Cup "Waka Waka". Wiemy już, co na siebie założy kolumbijska wokalistka.

 • Ada Rusowicz i Czesław Niemen: Wypłakała za nim oczy

  Czesław Niemen (†64 l.) był pod wrażeniem dziewczęcego uroku Ady Rusowicz (†47 l.). Skomponował dla niej kilka hitowych piosenek. Uczucie jednak nie przetrwało...

 • W czym wystąpią na Eurowizji?

  Konkurs Eurowizji zaczyna się już za dwa tygodnie - 10 maja. Polskę będzie reprezentował rosyjsko-angielski duet The Jet Set. Mają już swój charakterystyczny i oryginalny styl ubierania się, ale może mogą wyglądać jeszcze lepiej?

 • Szkoła

  ...wyjścia, muszą zmierzyć się z klasówką… Magda Wolska i Agata Walczyk prowadzą wspólnie blog, na którym udzielają porad w sprawie mody i kosmetyków. Uczennice starują w konkursie na najlepszy młodzieżowy...

 • Pfeiffer: Seksowna 50-latka

  Michelle Pfeiffer, jedna z największych uwodzicielek Hollywoodu, skończyła 50 lat, ale wygląda lepiej niż kiedykolwiek. O sekretach swojej nieprzemijającej urody i stylu opowiedziała magazynowi "InStyle".

 • Iwona Węgrowska zmienia wizerunek. Koniec z dekoltami!

  ...- Postawiłam teraz na bardziej luzacki, sportowy i młodzieżowy styl. Jak nigdy nie lubiłam dżinsów, tak teraz naprawdę bardzo je pokochałam, aż mi się nie chce ich po prostu z siebie zdejmować - mówi  agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.  Do tej pory znakiem rozpoznawczym Węgrowskiej były skąpe, wręcz wulgarne, stroje z dużymi dekoltami i rozcięciami. Teraz Iwona chce z tym skończyć...

 • Milion osób na "Love Parade"

  Blisko milion entuzjastów muzyki techno, w tym wielu Polaków, uczestniczyło w sobotę, 15 lipca, w "Paradzie Miłości" (Love Parade), zorganizowanej w tym roku w Berlinie po dwuletniej przerwie. Tegoroczny festyn, uważany za największą imprezę tego rodzaju na świecie, odbywał się pod hasłem "The Love is Back".

Wideo na temat: młodzieżowy strój
 • Ugania się za spódniczkami

  W Hotelu 52 pojawia się wyjątkowo oryginalna para - Adrianna (Ewelina Serafin) i Lesław (Cezary Żak). Ona jest kosmetyczką, on - wykładowcą uniwersyteckim, świeżo upieczonym rozwodnikiem. Między parą widać znaczną różnicę wieku. Lesław co prawda stara się odjąć sobie lat poprzez młodzieżowy strój, jednak zmarszczki czy siwiznę tak łatwo nie udaje się ukryć.

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Kick-Ass

  Wybuchowe połączenie zakręconego scenariusza w stylu "Kill Billa" Quentina Tarantino z dynamicznym wykonaniem prosto z filmów Guy'a Ritchiego ("Przekręt", "Porachunki"). Nicolas Cage w wyprodukowanej przez Brada Pitta filmowej adaptacji komiksu autora "Wanted". Świeży i oryginalny scenariusz, genialna realizacja, kapitalne postaci w najnowszym filmie Matthew Vaughna - reżysera "Gwiezdnego pyłu" (136 mln $ w box office) i "Przekładańca" oraz producenta "Porachunków" i "Przekrętu". Dave (Aaron...