• Informacje na temat:

  młynarska z dziecmi

Artykuły na temat: młynarska z dziecmi
 • Siostra Wojciecha Młynarskiego przerywa milczenie!

  Skomplikowana relacja Barbary Młynarskiej-Ahrens i Wojciecha Młynarskiego (+75 l.) nie zmieniła się aż do śmierci kompozytora...

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Kłopotliwy testament Wojciecha Młynarskiego

  Dwa miesiące po śmierci Wojciecha Młynarskiego trójka jego dzieci wciąż nie może przyzwyczaić się, że nie ma go z nimi. - Mnie najbardziej brakuje jego rad. Rozmów z nim - mówi Agata Młynarska. - Bardzo dużo podróżuję i łapię się na tym, że biorę telefon, żeby sprawdzić, czy nie ma jakichś wiadomości z Polski, co z tatą. I to jest takie dziwne uczucie, kiedy sobie uświadamiam (...) że już nie...

 • Stanisław Mikulski ma już 85 lat!

  Mimo wielu ról, które zagrał w filmie i teatrze, postać kapitana Hansa Klossa zdominowała zawodowe życie Stanisława Mikulskiego. Reżyser Janusz Morgenstern szacował, że "Stawkę większą niż życie" obejrzało na świecie miliard ludzi.

 • Agata Młynarska: Tata jest poważnie chory. Czuwają przy nim pielęgniarki

  Agata Młynarska (51 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedziała m.in. o nowych wyzwaniach zawodowych, miłości, której w jej życiu w ostatnich latach nie brakuje, oraz opiece nad seniorem rodu Młynarskich. Dziennikarka nie ukrywa, że stan Wojciecha Młynarskiego jest poważny.

 • Agata Młynarska wkurzona na program "500 plus": "Absurdy, nikczemności"

  Agata Młynarska (51 l.) podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat sztandarowego projektu Prawa i Sprawiedliwości. Nie ma o nim najlepszego zdania...

 • Młynarska napisała książkę z córką!

  Paulina Młynarska wydała właśnie kolejną już w tym roku książkę. Czyżby pozazdrościła Ilonie Felicjańskiej?

 • Młynarska o samotności

  ..."Chętnych nie brakuje" - mówi Agata Młynarska , zapytana, czy w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna.

 • Młynarska: Sekret jej świetnego wyglądu

  Najseksowniejsza babcia w Polsce zdradza, co robi, by zachować młodość!

 • Kret żali się na Młynarską

  ...opieki. Tej opieki niestety nie potrafiła dać mu zraniona przez dzieciństwo Agata Młynarska, która sama jest jej łasa. Najbardziej zdumiewającym jednak fragmentem wywiadu jest ten, kiedy Jarosław(...) mamy wątpliwości dlaczego Agata Młynarska nie chciała być dłużej matką dla swojego ponad czterdziestoletniego partnera... Zaprenumeruj Biuletyn Pomponika na tej stronie !

Wideo na temat: młynarska z dziecmi
 • Młynarska rozmawiała o seksie z 3-letnią córką!

  Paulina Młynarska intensywnie promuje swoją nową książkę, którą napisała wraz ze swoją córką, Alą. To wybitne dzieło ma podobno pomóc rodzicom w przeprowadzaniu rozmów z dziećmi nt. seksu. Okazuje się, że Paulina zaczęła takie rozmowy dość wcześnie. Swoją pociechę o "tych sprawach" informowała już, gdy ta miała zaledwie 3 lata! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...