• Informacje na temat:

  młynarski jan syn wojciecha

Artykuły na temat: młynarski jan syn wojciecha
 • Jan Młynarski wygłosił wzruszającą przemowę podczas pogrzebu ojca, Wojciecha Młynarskiego

  W piątek, 24 marca br., odbył się pogrzeb cenionego artysty, Wojciecha Młynarskiego (+75 l.). Prochy mistrza spoczęły na warszawskich Powązkach, w Alei Zasłużonych. Wzruszające przemówienie wygłosił syn mężczyzny, Jan Młynarski (38 l.).

 • Jesienny pan - Jan Nowicki

  "Starszy pan, to jest kumpel jesieni" - mówi Jan Nowicki. Powinien mieć w zasięgu ręki wino i oglądać sport. "Nie po to, żeby si nadmiernie ekscytować, ale patrzeć, jak się inni męczą" - śmieje się sławny aktor.

 • Nie żyje Wojciech Młynarski

  ...15 marca w wieku 76 lat zmarł poeta, kompozytor i autor tekstów piosenek, Wojciech Młynarski.

 • Kabaret "Dudek" upamiętniony

  Aktorzy kabaretu "Dudek" a także prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz uczestniczyli w piątkowej uroczystości odsłonięcia pamiątkowej tablicy. Tablicę umieszczono na fasadzie budynku przy ulicy Nowy Świat, gdzie mieściła się siedziba kabaretu.

 • Jan Młynarski: Pragnę być obecny w życiu córek!

  Dla swoich córek Jan Młynarski (40 l.) stara się być takim ojcem, jakiego sam nie miał. Rodzicem, który daje im coś bezcennego: obecność i czas.

 • Opłatek w rodzinnym gronie

  Do wigilii zasiądą aż cztery pokolenia klanu Młynarskich. Bo przybyła wnuczka Agaty.

 • Pogrzeb Wojciecha Młynarskiego: Agata Młynarska opublikowała wzruszające wideo

  W piątek 24 marca br. odbył się pogrzeb Wojciecha Młynarskiego (+75 l.) cenionego artystę pożegnali bliscy, przyjaciele oraz fani jego twórczości. Nie zabrakło wzruszających momentów. Agata Młynarska podzieliła się jednym z nich.

 • Stop grafomanii!

  "Obowiązek obowiązkiem jest, piosenka musi posiadać tekst". Co sprawia, że tekst piosenki jest wartościowy? Gdzie przebiega granica między grafomanią a poezją w muzyce rozrywkowej? Którzy autorzy najlepiej radzą sobie z "otchłanią białej kartki"? Czy mamy następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego?

 • Agata Młynarska próbuje wypełnić pustkę po odejściu Wojciecha Młynarskiego

  Agata Młynarska (52 l.) przeżywa czas żałoby po śmierci ojca, Wojciecha Młynarskiego (†75 l.). Dziennikarka próbuje sobie poradzić ze stratą, m.in. angażując się w działalność fundacji.

 • Autor serialowych przebojów kończy 85 lat

  "Nie bądź taki szybki Bill" , W siną dal", "Czterdzieści lat minęło", "Wojna domowa" - to tylko niektóre z przebojów Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza. Nadworny kompozytor muzyki do polskich seriali, osobistość sceny jazzowej, kończy 10 kwietnia 85 lat.

Wideo na temat: młynarski jan syn wojciecha
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...