• Informacje na temat:

  mlynarski opole

Artykuły na temat: mlynarski opole
 • Agata Młynarska znowu choruje! "Robię, co mogę, by ratować osłabiony organizm"

  Agata Młynarska (50 l.) przez dwa tygodnie dochodziła do siebie po tym, jak o mało nie zasłabła na opolskim festiwalu. Jak się czuje dzisiaj?

 • Młynarski w Opolu

  Ubiegający się o nagrodę im. Anny Jantar artyści zaśpiewają w koncercie Debiutów festiwalu opolskiego piosenki Wojciecha Młynarskiego. Sam Młynarski odbierze w Opolu Grand Prix za całokształt twórczości. Gospodarzem koncertu będzie Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy.

 • Młynarska jest wściekła! "Wstyd!"

  Organizatorzy przygotowali dla widzów wiele atrakcji, w tym koncert z piosenkami Maryli Rodowicz śpiewanymi przez debiutantów, tradycyjnie SuperJedynki, Kabareton. Ostatniego dnia w opolskim amfiteatrze odbędzie się "Opole! Kocham Cię! - gala jubileuszowa, podczas której największe polskie gwiazdy zaśpiewają przeboje, które przez 50 lat wykreował festiwal w Opolu. Na scenie pojawią się m.in...

 • Agata Młynarska: Teraz jest mój czas

  Agata Młynarska wierzy, że wszystko co najlepsze w życiu jeszcze przed nią i czeka na kolejne życiowe wyzwania. W ubiegłym roku w jej życiu zaszły wielkie zmiany. Dziennikarka dostała w TVP1 własny program publicystyczny "Świat się kręci". W życiu prywatnym znalazła nową miłość biznesmena Przemysława Schmidta, z którym się związała.

 • W koncercie "Złote Opole", który odbędzie się 5 czerwca, usłyszymy "hity hitów" opolskiego festiwalu, które w głosowaniu wybrali internauci. Zamiast Bajmu na scenie pojawi się Patrycja Markowska, zamiast Zbigniewa Wodeckiego - Michał Szpak, zamiast Wojciecha Młynarskiego - Piasek, i zamiast Kayah - Doda. Co ciekawe, spora część z 53. propozycji, na które można było głosować, przebojami nie była...

 • Wojciech Młynarski kończy 70 lat

  Poeta, dramaturg, kabareciarz, autor takich przebojów jak "Jesteśmy na wczasach" czy "Nie ma jak u mamy" kończy w sobotę, 26 marca, 70 lat. Wojciech Młynarski nie zamierza przejść na emeryturę, bo jak sam mówi, ciągle ma ochotę pisać.

 • Telewizja Polska na razie lakonicznie wypowiada się na temat planów dotyczących 54. festiwalu w Opolu, który odbędzie się w dniach 9-11 czerwca. Nieoficjalnie mówi się jednak, że ten rok będzie należał do gwiazd disco polo i... Janka Pietrzaka.

 • Wojciech Młynarski o "żenująco niskim poziomie" polskiej piosenki

  Wybitny polski poeta, satyryk, autor tekstów piosenek Wojciech Młynarski bardzo krytycznie ocenia kondycję polskiej sceny muzycznej i kabaretowej.

 • Michał Bajor nigdy o tym nie mówił: Dzieci? Mam pięcioro...

  ...aktorskie do Warszawy. Opole to ważne miejsce w moich wspomnieniach i teraźniejszości również. Tu nadal mieszkają rodzice, tu są przyjaciele. Często zaglądam do mojego zielonego miasta. Pana ojciec był...

 • Startuje Opole 2008!

  Koncertem Maryli Rodowicz rozpocznie się dziś wieczorem 45. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. W programie przewidziany jest także konkurs premier oraz występy debiutantów.

Wideo na temat: mlynarski opole
 • Justyna Steczkowska wyznaje: Byłam inna niż wszyscy!

  Justyna Steczkowska gościła niedawno w programie Agaty Młynarskiej, gdzie wspominała początki swojej kariery. Wokalistka przyznała, że już wiele lat temu "była inna niż wszyscy" i nieco "dziwna". Dzięki temu została zauważona i wygrała Opole. Myślicie, że dzisiaj jest już "normalna"? (TVP/x-news)