• Informacje na temat:

  młynkova z synem

Artykuły na temat: młynkova z synem
 • Halina Mlynkova (38 l.) nie może nachwalić się swojego syna. Zdaniem celebrytki chłopiec jest niezwykle utalentowany, i to nie tylko muzycznie.

 • Halina Mlynkova po polsku i po czesku

  Rok 2015 dla Haliny Mlynkovej będzie czasem dużych zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wokalistka chce zaistnieć na czeskim rynku muzycznym - planuje kilka koncertów w Czechach, pracuje też nad płytą w języku czeskim. Równolegle przygotowuje kolejny polski album. Mlynkova zamierza także zmienić stan cywilny i po raz drugi wyjść za mąż.

 • Wiemy, jak Halina Mlynkova i Leszek Wronka spędzają Walentynki!

  ...zapewnia w rozmowie z "Życiem na gorąco" Halina Młynkova, do lata oboje z mężem mają sporo pracy i niełatwo im było wygospodarować choćby najkrótszy czas, by wspólnie świętować swoją pierwszą rocznicę(...) gdyby śniegu nie było" - zdradza w rozmowie z tygodnikiem Halina Młynkova. Bo, jak mówi Halina, nie będą tam sami. Na ferie zabierają dzieci. Ona ma syna ze związku z aktorem Łukaszem Nowickim (42

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Halina Mlynkova zabroniła synowi mówić po polsku? Co na to Łukasz Nowicki?

  Jak donosi "Fakt", Halinka Mlynkova (40 l.) dość radykalnie podeszła do edukacji syna...

 • Halina Mlynkova: Wigilia bez syna

  Halina Mlynkova święta spędzi ze swoim partnerem Leszkiem Wronką na Zaolziu. Nie zabraknie rodzinnego kolędowania i tradycyjnych czeskich potraw wigilijnych: grochówki i sałatki ziemniaczanej. Gwiazda żałuje tylko, że w tym roku nie będzie przy niej syna.

 • Halina Mlynkova martwi się o syna. Jak sobie poradzi?

  Niedawno Halina Mlynkova wraz z synem Piotrem na stałe przeprowadziła się do Czech, do swojego męża Leszka Wronki (55 l.). To poważna decyzja nie tylko dla dorosłych, to także rewolucja dla syna.  Chłopiec ma nowy dom, przeżył rozstanie z tatą, Łukaszem Nowickim, z którym z racji odległości teraz będzie się rzadziej spotykać. Ma nową szkołę i kolegów oraz język, w którym będzie pobierał nauki...

 • Mlynkova i Nowicki rozwodzą się?

  Wokalistka Halina Mlynkova i aktor Łukasz Nowicki wydawali się małżeństwem idealnym... Jednak bulwarowa prasa donosi, że para postanowiła się rozwieść!

 • Łukasz Nowicki w końcu dogadał się z Mlynkovą w sprawie syna?!

  ...43-letni aktor zawsze dbał o to, by być dobrym ojcem dla Piotrusia (11 l.). Za dobrze pamięta ze swojej młodości, jak dotkliwy dla dziecka z rozbitej rodziny jest niedostatek kontaktów z ojcem. Dlatego szczególnie po rozwodzie z Haliną Młynkovą (38) stara się spędzać z synem dużo czasu. Gdy piosenkarka po ślubie z czeskim producentem Leszkiem Wronką rozważała przeprowadzkę do Pragi, aktor...

 • Mlynkova i Nowicki skarżą się na media

  Rozwodzący się Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki w programie Tomasza Lisa z przejęciem opowiadali, jak bardzo czują się zaszczuci.

Zdjęcia na temat: młynkova z synem
 • Mlynkova i Nowicki: A mieli chronić prywatność syna...
 • Mlynkova i Nowicki: A mieli chronić prywatność syna...
 • Mlynkova i Nowicki: A mieli chronić prywatność syna...
Wideo na temat: młynkova z synem
 • Halina Mlynkova o mężu: Nie mieszkamy razem!

  Halina Mlynkova przyznaje, że nie mieszka z mężem Leszkiem Wronką. Powodem wciąż odkładanej decyzji o przeprowadzce do Pragi jest troska o syna, 10-letniego Piotra. Wokalistka obawia się, że jest za wcześnie na kolejną rewolucję w życiu chłopca, który w ciągu ostatnich trzech lat przeżył rozwód rodziców, zmianę szkoły i ponowne małżeństwo matki. Problemem jest także edukacja – na razie Mlynkova planuje wysłać syna na lekcje czeskiego. Piotrek zdaje się nie podzielać obaw mamy i już planuje...

 • Halina Mlynkova o rozstaniu z Nowickim

  Półtora roku po rozwodzie piosenkarka Halina Mlynkova ujawnia, że przez wzgląd na syna, nigdy nie powie publicznie, co naprawdę myśli o byłym mężu Łukaszu Nowickim. "Utarło się, że to ja odeszłam, i niech już tak zostanie. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby cokolwiek mówić złego o jego ojcu i nie zamierzam. To, co mam w sercu to jest jedna rzecz, a to, co przekazuję mojemu synowi i światu to jest druga rzecz" - tłumaczy.