• Informacje na temat:

  mma pudzian

Artykuły na temat: mma pudzian
 • Pudzian w nowej roli

  Mariusz Pudzianowski , mistrz świata strongmen, zawodnik MMA, przedstawiciel wagi ciężkiej show-biznesu i tańczący z gwiazdami, stanie w szranki w zupełnie nowej dyscyplinie: debiutuje w dubbingu w komedii animowanej "Ryś i spółka".

 • Pudzian chce zostać bokserem

  ...32-letni Mariusz Pudzianowski deklarował ostatnio, że chce zerwać z show-biznesem i z widowiskowym dźwiganiem ciężarów. "Wystarczy, nadźwigałem się już w życiu. To koniec(...). Teraz myślę o formule MMA lub K1" - zdradził "Super Expressowi". MMA to dyscyplina, gdzie zawodnicy odbywają walki na ringu, używając praktycznie wszystkich technik dozwolonych w sportach walki bez...

 • Pudzian znowu pobije się z Najmanem?

  Istnieją poważne obawy, że Mariusz Pudzianowski i Marcin Najman pobiją się podczas jutrzejszej (15 września) konferencji prasowej dotyczącej ich zaplanowanej na grudzień walki.

 • Najman rezygnuje z seksu

  ...30-letni Marcin Najman zapowiada, że nie będzie uprawiał seksu przez najbliższe cztery miesiące. Dlaczego? Przygotowuje się do walki z Mariuszem Pudzianowskim i nie chce marnować energii...

 • Komediowy talent "Pudziana"

  Ma wiele pseudonimów: Pyton, Pudzian, Dominator. Jest strongmanem i zawodnikiem MMA. Ośmiokrotnym Mistrzem Polski, sześciokrotnym Mistrzem Europy oraz pięciokrotnym Mistrzem Świata Strongman. Teraz Mariusz Pudzianowski podjął się nowego wyzwania i użyczył głosu "Dużemu" w wyprodukowanej przez Antonio Banderasa komedii "Ryś i spółka".

 • "Pudzian" w obsadzie dubbingu

  Mariusz Pudzianowski, mistrz świata strongmen, zawodnik MMA i gwiazdor wagi ciężkiej show-biznesu, stanie w szranki w zupełnie nowej dyscyplinie, debiutując w dubbingu komedii animowanej "Ryś i spółka", która wejdzie na ekrany polskich kin już 30 lipca.

 • "Ojciec Mateusz" lepszy od Pudziana

  Podczas ostatniego weekendu największym telewizyjnym hitem okazał się emitowany w telewizyjnej Jedynce serial "Ojciec Mateusz". Z kolei w grupie komercyjnej (16-49) najlepsza okazała się walka Pudzian - Najman, pokazywana w Polsacie.

 • Pudzian jurorem "Top Chef"!

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" zobaczymy nowe jury w składzie: Mariusz Pudzianowski, Kamil Waluś, Michał Materla i Rafał Moks.

 • Tomasz Kot kontra twardziel z MMA

  16 marca na ekrany kin wejdzie wojenny thriller "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" - nowa wersja przygód legendarnego agenta J-23. Pracę na planie szczególnie dobrze zapamiętał odtwórca tytułowej roli, Tomasz Kot, który w filmie Patryka Vegi wziął udział w nieprzebranej ilości scen kaskaderskich.

Wideo na temat: mma pudzian
 • Drużyna A

  Kinowa wersja bijącego rekordy popularności komediowego serial u TV, wyreżyserowana przez Joe Carnahana ("As w rękawie", "Na tropie zła"). Grupa weteranów wojny w Iraku zostaje wrobiona w zabójstwo i postanawia za wszelka cenę odzyskać dobre imię. W rolach głównych: Bradley Cooper ("Jestem na tak", "Kac Vegas") i Liam Neeson ("Batmana: początek", "Lista Schindlera"). Tytułowa drużyna to byli żołnierze Sił Specjalnych, którzy zostali oskarżeni o przestępstwo, którego nie popełnili....

Dyskusje na temat: mma pudzian