• Informacje na temat:

  mma w m jak miłosc

Artykuły na temat: mma w m jak miłosc
 • M jak miłość

  ...odkrywa jednak, że Andrzejek chce wziąć udział w walkach MMA i między narzeczonymi znów dochodzi do kłótni. Serial obyczajowy, 45 min, Polska, 2016 Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz Scenariusz...

 • O co chodzi w "M jak miłość"?

  Mamed Chalidow, zawodnik MMA, zagrał gościnnie w serialu "M jak miłość" Sportowiec w lokalnej gazecie przyznał jednak, że nie ma pojęcia, o co chodzi w tej produkcji.

 • "M jak miłość": Żyć po swojemu - rozmowa z Mikołajem Roznerskim

  ...​Nowy rok będzie dla niego równie intensywny, jak poprzedni. Czekają go m.in. dwie premiery kinowe, praca na planie "M jak miłość" i zdjęcia do filmu o zawodnikach MMA. Jego osiągnięcia zawodowe docenili organizatorzy plebiscytu Telekamery 2018, którzy nominowali go w kategorii najlepszy aktor.

 • Weekend przed telewizorem

  W ten weekend na antenie polskich stacji, oprócz Nocy Kabaretowej i transmisji walk MMA, znajdzie się też parę interesujących pozycji dla kinomanów. Fanom "Piratów z Karaibów" spodoba się propozycja TVP1, która przypomina trzecią część kultowej serii. TVN proponuje zaś "Ocean's Eleven" z szarmanckim Geogem Clonneyem.

 • "M jak miłość": Nowy początek… stare problemy?

  ...życia! Chwilę później młoda para na nowo zacznie się jednak kłócić - gdy Marzenka odkryje, że jej narzeczony chce zdobyć pieniądze na wesele... biorąc udział w walkach MMA. - Całkiem ci rozum odjęło(...) straszna... Ja to bym się zgodził! Zosia będzie jednak przeciwko: - Dla mnie to próba przekupstwa i jak Joasia znowu ma się tak męczyć, denerwować, to ten powrót jest kompletnie bez sensu! A Tomek...

 • Dzięki "Tańcowi..." schudł pięć kilo

  Mimo że odpadł z "Tańca z gwiazdami", jest zadowolony, bo już sam udział był dla niego cenną lekcją. Teraz skupia się na graniu w "M jak miłość" Janka, który ciągle czeka na kobietę swojego życia.

 • "M jak miłość": Olga Frycz zakochała się w... bokserze

  Olga Frycz, czyli Ala Zduńska z "M jak miłość", od kilku miesięcy regularnie uprawia tajski boks. W klubie, do którego chodzi na treningi, nieoczekiwanie znalazła... miłość! Aktorka nie kryje, że zakochała się w swoim trenerze.

 • "M jak miłość": Idealny facet? - Rozmowa z Mikołajem Roznerskim

  W filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" udowodni, że potrafi grać różne role, nie tylko wyluzowanego chłopaka z sąsiedztwa, jak w "M jak miłość". Jego bohater Tomasz jest przeciwieństwem Marcina Chodakowskiego, grzecznym facetem bez skazy, który szykuje się do ślubu z ukochaną Basią (Alicja Bachleda-Curuś). Czy faktycznie jest taki idealny, okaże się gdy spotka śliczną blond kusicielkę...

 • "M jak miłość": Etatowy wykidajło

  Mimo że Jacek Lenartowicz już odpadł z rywalizacji w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", jest zadowolony, bo udział w programie był dla niego cenną lekcją. Teraz skupi się na graniu Janka z "M jak miłość", który chyba w końcu znalazł kobietę swojego życia!

 • Maryla Rodowicz nie pozostawia złudzeń! "Miłość przeszkadzała mi żyć"

  ...zgasiliśmy światła na sali. (...) Powiem pani, że jak mój trener wyjeżdża, mma drugiego na zastępstwo. Jeszcze młodszego i z czarującym uśmiechem" - chwali się Rodowicz.(...) mnie zawsze rodzina stanowiła największą wartość. A wyprowadzka męża spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Kompletnie się tego nie spodziewałam!" - dodała. Teraz Marylka postanowiła skupić się...

Wideo na temat: mma w m jak miłosc
 • "M jak miłość": Odcinek 1259.

  dziewczyna odkrywa jednak, że Andrzejek chce wziąć udział w walkach MMA i między narzeczonymi znów dochodzi do kłótni.